Říjen 2009

UPOTÁVKA: Comeback - 5. díl - Pravidla rodinného provozzu

25. října 2009 v 16:49 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

UPOTÁVKA: Comeback - 5. díl - Pravidla rodinného provozzu


Ozzák při jízdě v autoškole zapomene vzít s sebou do auta instruktora, splete si dvanáctistupňové stoupání s Plzeňským pivem a havaruje...

Comeback - 5. díl - Pravidla rodinného provozzu

25. října 2009 v 16:35 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

5. díl - Pravidla rodinného provozzu

Comeback - 5. díl - To nejComeback - 5. díl - To nej

Značky jsou zlo a stopka z nich vůbec to největší, hláška: "Kdybych někdy měl syna, budeš to ty, Lexo." nebo Diviš, mučedník pravidel silničního provozu? TO NEJ z Pravidel rodinného provozzu.

Comeback - 5. díl - To nej - Značky jsou zlo

Ozzák: "Ten kdo vymyslel značky, ten to neměl v hlavě v pořádku."; Lexa: "Moje řeč. Možná to byl ten, co vymyslel pravou a levou."

Comeback - 5. díl - To nej - Značky jsou zlo

Comeback - 5. díl - To nej - Značky jsou zlo


Comeback - 5. díl - To nej - Rodinná porada

Lexa: "Pane Pacovský, já s váma nutně potřebuju bejt v televizi. Beneš tam byl a Kvasničková se před ním svlíkla."

Comeback - 5. díl - To nej - Rodinná porada

Comeback - 5. díl - To nej - Rodinná porada


Comeback - 5. díl - To nej - Diviš

Lexa: "Diviš, to je hezký jméno pro slepici."; Ozzák: "Pojmenoval jsem ho podle výrazu, který měl, když jsme se seznámili."

Comeback - 5. díl - To nej - Diviš

Comeback - 5. díl - To nej - Diviš


Comeback - 5. díl - To nej - Metoda Stanislavského

Tomáš: "Teda, Danieli, jak jste mluvil o té péči o umírající v hospipcu a rozplakal se u toho. Přísahám, já jsem vám to normálně věřil."; Daniel: "Použil jsem metodu Stanislavského. Vciťování. Nedávno mi zemřela želva."; Tomáš: "Jo tak proto jste mluvil o jejích posledních lístcích salátu. Jasně."

Comeback - 5. díl - To nej - Metoda Stanislavského

Comeback - 5. díl - To nej - Metoda Stanislavského


Comeback - 15 let Novy

25. října 2009 v 16:04 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Comeback - 15 let Novy

Sitcom Comeback sice na obrazovkách TV Nova září malou chvíli, ale do srdcí a bránic věrných diváků se zapsal hluboko. V řadě gratulantů proto nesmí chybět ani on.


Comeback přeje Nově vše nejlepší

Comeback - 15 let Novy

"V televizi nesmí chybět láska, protože ta nesmí chybět nikde," míní s úsměvem Maruška Doležalová, představitelka zakřiknuté Saši. Naopak Matouš Ruml alias její dvojče Lexa tvrdí, že "v dobré televizi nesmí chybět akce, protože jinak by to nebyla dobrá a akční televize".

Omladina z Comebacku si na závěr svého blahopřání ke třetí úspěšné pětiletce dovolila televizi také navrhnout nový formát pořadu. Talk show s ne jedním, ani se dvěma - ale rovnou se třemi moderátory. Vyslyší televize tuto nevídanou výzvu?

Pozor, na konci videa čeká malý bonbonek v podobě zbrusu nové Ozzákovy hlášky. Nenechte si ho ujít.

Comeback – 5. díl – upoutávka

25. října 2009 v 15:54 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Comeback - 5. díl - upoutávka


Další díl uvidíte na TV NOVA ve středu ve 20 hodin. U nás to vyjímečně ale uvidíte až v neděli 1. 11. 2009.

Podpořte sportovní hry zakově postižené mládeže 2010 v Plzni

23. října 2009 v 13:58 | David |  Goalball
Zdravím všechny,
V Plzni se příští rok uskuteční již patnácté sportovní hry zrakově postižené mládeže. Organizátoři toto klání přihlásili do programu "PRAZDROJ LIDEM PRO LEPŠÍ ŽIVOT V PLZNI". Díky nám to vyhrají!!!
Podrobnosti v příloze.PODPOŘTE

ORGANIZACI 15.ROČNÍKU SHZPM (Sportovní Hry Zrakově Postižené Mládeže)

HLASUJTE PRO NÁS

V červnu 2010 pořádá naše škola - ZŠ a MŠ pro zrakově postižené v Plzni - tradiční celorepublikové SHZPM. Pro finanční zajištění akce jsme se přihlásili do programu PRAZDROJ LIDEM PRO LEPŠÍ ŽIVOT V PLZNI . Svým hlasováním můžete rozhodnout, zda náš projekt získá finanční příspěvek od společnosti Plzeňský Prazdroj.

JAK NA TO?


Dárcovská zpráva (DMS
)

- zašlete DMS ve tvaru: DMS PLP20 na telefonní číslo 87 777.
(první DMS z jednoho čísla podpoří projekt 2 body. Cena DMS je 30 Kč,- z toho Vámi vybraný projekt obdrží 27,-Kč. Službu DMS provozuje Fórum dárců)

Hlasovací kupon
- najdete u hlasovacích boxů a v příloze Plzeňského deníku, která vyjde 20.11.2009

Internet

- elektronický hlasovací formulář najdete na www.prazdrojlidem.cz

HLASUJTE PRO PROJEKT
XV. ROČNÍK SPORTOVNÍCH HER ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ MLÁDEŽE ČÍSLO PLP20

Popis a cíl projektu:
Organizace dalšího ročníku celostátních sportovních her zrakově postižené mládeže, které jsou významnou událostí v životě handicapovaných dětí. Hry obsahují soutěže jednotlivců i družstev zrakově postižených sportovců kategorií B1 - B4 v atletice, plavání, turnaje ve speciálních hrách goalballu a showdownu. Součástí akce je i doplňkový kulturní program.


DĚKUJEME

Co v TV neuvidíte: Rodičovská noční můra

22. října 2009 v 15:41 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Co v TV neuvidíte: Rodičovská noční můra

Comeback - Rodičovská noční můra

Jakou podobu na sebe může vzít pomsta vlezlému rodiči? Důmyslným a skutečně ďábelským řešením je Ivina kabelka hrůzy. Podívejte se na scénu z Comebacku, kterou ještě neznáte.
Vzpomínáte, jak šel Tomáš v díle Pomáhat a chránit po Ivě, když pojal podezření, že má kluka a Iva mu vylétá z hnízda? Jak jí zašmejdil v telefonu a jak ho dostalo, když uvěřil, že se Ivin kluk živí jako striptér? Co kdyby zašel ještě dál a prohrabal by se třeba… třeba… v Ivině kabelce? Co by v ní našel? Odpověď najdete v extrascéně, kterou jste v televizi nemohli vidět.

Comeback - Rodičovská noční můra


Jakou podobu na sebe může vzít pomsta vlezlému rodiči? Důmyslným a skutečně ďábelským řešením je Ivina kabelka hrůzy. Podívejte se na scénu, kterou ještě neznáte.

Comeback – Co Standa Hložek dluží Tomi Pacimu?

22. října 2009 v 15:36 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Comeback - Co Standa Hložek dluží Tomi Pacimu?


Tomáš Pacovský se dostal do platební neschopnosti. Nepříjemnost o to horší, že si o pomoc musí říct bývalým kolegům ze šoubyznysu. U Lucie Bílé syčel plyn, Michalovi Davidovi probíjel zvonek, pouze na dobrosrdečného Standu Hložka se zoufalý Tomáš dozvonil.

Co Standa Hložek dluží Tomi Pacimu?

Když Tomáš Pacovský v nouzi obrážel své bývalé kolegy z blyštivých diskopódií, jediný Standa Hložek někdejšímu příteli otevřel. Ani člověk se srdcem na dlani však "Pacounovi" pomoci nedokázal.
Pokud se člověk ocitne v nouzi, například ve stavu platební neschopnosti, teprve tehdy si může ověřit prastaré rčení, které říká, že "v nouzi poznáš přítele". Tomáš Pacovský jich měl hned několik. Jenže šoubyznys je postavený na jiných základech a dávní kumpáni se k němu dnes točí zády. Ne tak dobrosrdečný Standa Hložek, který Tomáše přivítal vřelou přezdívkou, jakou hitmaker Pacovský už dlouho nezaslechl. Uvítal jej se slovy: "Nazdar, Pacoune!"

"Vytrhl mi trn z paty"
V sezoně '88 Tomi Standovi jistým, blíže nespecifikovaným, způsobem velmi pomohl. Svého času se sice tuzemský bulvár pokusil z obou protagonistů vypáčit, o jakou záležitost mezi umělci tehdy šlo, ale marně. Tomáš Pacovský odmítl situaci jakkoliv komentovat a Standa Hložek se skryl za vysvětlení: "Vytrhl mi trn z paty". My jsme se pokusili o totéž. Podívejte se!

Ozzák nachytal Helenu Vondráčkovou

22. října 2009 v 15:33 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Ozzák nachytal Helenu Vondráčkovou

Comeback – Ozzák nachytal Helenu Vondráčkovou

Znáte Františka Pacovského? Je vyšší postavy, kulhavá chůze, splývavé mastné vlasy, povislé břicho, pěstěný knír. Zájmy: sex, drogy a rock'n' roll. Slyší na jméno Ozzák.
Toto individuum se vynořilo ze svého pokoje zrovna ve chvíli, kdy na návštěvu k Pacovským zaskočila Helena Vondráčková. Kdo Ozzáka aspoň trochu zná, nevěřil by vlastním očím. Zamířil si to s jasným záměrem rovnou k hvězdné star, v ruce papír a centrofix. Chystal se ulovit autogram.

Sláva maskérům!
Zaskočená Helena Vondráčková autogram ochotně poskytla, aniž by věděla komu přesně. Nebyl to Ozzák, ani František Pacovský, nebyl to ani pokoutný bedňák. Pod maskou zřízeného metalisty nepoznala dlouholetého přítele Martina Dejdara.

Comeback - Ozzák nachytal Helenu VondráčkovouMartin Dejdar nachytal Helenu Vondráčkovou během natáčení sitcomu Comeback.

Helena Vondráčková ví, jak se léčí žal

22. října 2009 v 15:29 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Helena Vondráčková ví, jak se léčí žal

Comeback – Helena Vondráčková ví, jak se léčí žal

Hvězdy šoubyznysu jsou taky jen lidé. I ony mají své dny, své splíny a zármutky. Co si počne bývalá star diskoték, když na ni padne smutek? Zavolá jiné...
Stálici českého hudebního nebe Heleně Vondráčkové se takhle jednoho dne do telefonu prosebným tónem ozval Tomi Paci. Prý jestli by na něj neměla chvilku. "Svou partu přátel naštěstí ještě mám a těm zpívám často a ráda. To pak sladkému mámení, chvílím závratí ani střípkům zázraků neodolám, sbalím mikrofon a vyrazím vzhůru k výškám," svěřila se zasněná pěnice poté, co k činu podnítila zkroušeného Tomiho slovy: "nač v půli vzdávat mač!"

A důvod Tomiho splínu? Jeho prostořeká dcera Iva vyrůstá z dětských střevíců.

Comeback - Helena Vondráčková ví, jak se léčí žal


Hvězdy šoubyznysu jsou taky jen lidé. I ony mají své dny, své splíny a zármutky. Co si počne bývalá star diskoték, když na ni padne smutek? Zavolá jiné...


4. díl – Pomáhat a chránit

22. října 2009 v 15:13 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

4. díl - Pomáhat a chránit

Comeback – Pomáhat a chránit
Comeback - Pomáhat a chránit

V rodině Pacovských se odehrává detektivka. Tomáš totiž pojal důvodné podezření, že jeho dcera Iva má kluka.
Chce ho vypátrat, prolustrovat a případně zneškodnit jako nášlapnou minu. Jde zarputile za svým cílem od indície k indícii a jeho podezření přitom nabývá obludných rozměrů. Už není pochyb o tom, že Iva s někým chodí. Tomáš bije na poplach. Chce dceři randění zakázat, ale se zlou se u Simony potáže, a tak své dceři alespoň valí moudra do hlavy. Marně. V přesexované době se jeho varování míjejí účinkem. Ale Tomáš má konečně stopu.

Marcelka viděla Ivu s jejím klukem. Ona ho poznala, jednou před ní na večírku vyskakoval z dortu. Je to striptér! Tady už končí veškerá legrace, i když je to sitcom. Tomáš a spol musí konat.

Comeback - 4. díl - Pomáhat a chránit


V rodině Pacovských se odehrává detektivka. Tomáš totiž pojal důvodné podezření, že jeho dcera Iva má kluka. Chce ho vypátrat, prolustrovat a případně zneškodnit jako nášlapnou minu.

Tip na víkendový výlet

21. října 2009 v 21:20 | David |  Různé články

Tip na víkendový výlet do Chebu, Františkových lázní a přírodní rezervace SOOS

Pokud patříte k lidem, kteří o víkendu nechtějí sedět v obývacím pokoji a dávají přednost pestrému programu, vypravte se na Chebsko. Budete se hodně hýbat, ale i dosytosti relaxovat a také dobře jíst. Vezměte si radši volno už v pátek, ať to všechno stihnete.
Přírodní rezervace SOOS představuje rašeliniště a slatiny.
Přírodní rezervace SOOS představuje rašeliniště a slatiny.


Začneme ve Františkových Lázních. Nezveme vás sem na procedury, ale na výlet. Nedaleko tohoto města se totiž nachází unikátní Přírodní rezervace SOOS. Jde o rozlehlé rašeliniště, kde si budete připadat jako na jiné planetě a zjistíte tu třeba, jak vypadá bahenní sopka.

dynamic-picture-top_foto2__187680
Nedaleko Františkových Lázní se nachází unikátní Přírodní rezervace SOOS.

Krajinou vede naučná stezka, která měří něco přes kilometr. Na trase je také pavilon s expozicí paleontologie s velkoplošnými reprodukcemi obrazů Zdeňka Buriana a modely prehistorických ještěrů v životní velikosti.

Cukrárny pro mlsné jazýčky

Pokud vám v podvečer zbudou síly, projděte si malebné lázeňské městečko. Kromě krásné kolonády ve Františkových lázních najdete na každém kroku kavárny a cukrárny, které zde rostou jako houby po dešti, specializují se totiž na početné návštěvnice lázní.
Žena, která si pohladí malého kouzelného Františka, v budoucnu otěhotní.
Žena, která si pohladí malého kouzelného Františka, v budoucnu otěhotní.

Ženy, které plánují rodinu, si tu musí sáhnout na legendární sochu Františka. Večer jsme pak navštívili Aquaforu, kde mají hned několik bazénů s příjemně teplou vodou, všechny možné vodní atrakce i wellness zónu. Otevřeno mají až do devíti večer.
Fontána na bulváru ve Františkových Lázních
Fontána na bulváru ve Františkových Lázních

Další den si užijte v Chebu. Malebné náměstí láká na kavárny. Nezapomeňte navštívit hrad. Mají tu opravdu vzácnou dvoupatrovou kapli a celý areál střeží známá Černá věž.

Běžte na knedlíky

Pokud patříte k lidem, co si normálně na muzea moc nepotrpí, v Chebu musíte udělat výjimku. Právě tu běží expozice, kterou hned tak někde nespatříte. Jmenuje se Knedlík -Kloss - Knödel aneb knedlíkové nebe.
Je věnována této dobrotě jak české, tak i bavorské kuchyně. Na obou stranách hranice se totiž knedlík považuje za gastronomický poklad a na výstavě se o něm dozvíte všechno.
Po takové expozici musí zákonitě každý dostat hlad.
V Chebu běžte na hrad. Mají tam opravdu vzácnou dvoupatrovou románsko–gotickou kapli Erharda a Uršuly.
V Chebu běžte na hrad. Mají tam opravdu vzácnou dvoupatrovou románsko-gotickou kapli Erharda a Uršuly.

V neděli jsme využili lázeňského trojúhelníku a vyzkoušeli jsme léčebné procedury. Je dobré se předem objednat. Vybírat můžete z několika druhů masáží, koupelí, zábalů a dalších radovánek. Zvláště pokud se udělá sychravo, neuděláte chybu s masáží s horkými kameny, medovou či čokoládovou masáží nebo třeba s jablečným termozábalem.

Comeback 4. díl - Ukázky

21. října 2009 v 21:07 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

4. díl - Pomáhat a chránit

Comeback - 4. díl - To nej

Bude to Lexův striptýz? Ozzákovy rady k prvnímu sexu? Nebo Tomášova posedlost slovem sex?

Comeback - 4. díl - To nej - Lexův striptýz

Lexa: "Ségra, nechceš vypadnut?"; Iva: "No nechce."; Lexa: "Ségra, aspoň se otoč."
Comeback - 4. díl - To nej - Lexův striptýz

Comeback - 4. díl - To nej - Seriózní rozhovor

Ozzák: "Ivo poslouchej mě, dívej. První sex. Kdo z nás dvou ti to líp vysvětlí, co? Chceš verzi se včeličkama anebo pořádnou Ozzákovskou nalejvárnu s videoukázkama?"
Comeback - 4. díl - To nej - Seriózní rozhovor

Comeback - 4. díl - To nej - Simona poučuje Tomáše

Simona: "Tomáši, jsou jen tři věci, který se můžou postavit mezi šestnáctiletou holku a první sex a otec to není."; Tomáš: "A co teda?"; Simona: "Zaseklej zip, předčasná ejakulace a smrt."
Comeback - 4. díl - To nej - Simona poučuje Tomáše

Comeback - 4. díl - To nej - Všude samej sex

Zákazník: "To je macek, co?"; Tomáš: "Přejete si?"; Zákazník: "Máte Sex Pistols?"; Tomáš: "Ven. Ven! Tohle je slušnej obchod."
Comeback - 4. díl - To nej - Všude samej sex


Zítra uvidíte zde 4. díl seriálu Comeback s názvem Pomáhat a chránit.

Právě teď sledujte na TV NOVA seriál Comeback.

21. října 2009 v 20:23 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback
Právě teď sledujte na TV NOVA seriál Comeback. 4. díl s názvem Pomáhat a chránit.

UPOUTÁVKA: Comeback - 4. díl - Pomáhat a chránitHrad Český Šternberk se o víkendu ponoří do historie

20. října 2009 v 16:33 | David |  Různé články

Hrad Český Šternberk se o víkendu ponoří do historie

Hrad Český Šternberk se ponoří o víkendu 24. a 25. října do historie. Návštěvníky budou provázet průvodci v dobových kostýmech a na trase se setkají s historickými postavami spjatými s minulostí hradu. Na slavnostním zakončení letošní sezóny jsou připravena divadelní představení, žongléři, sokolníci a představí se také ležení 7. dělostřelecké baterie Augusta von Groeben.

Historií ožije celý hrad i jeho okolí. U hladomorny se otevře tábor sedmé dělostřelecké baterie Augusta von Groebena.
Historií ožije celý hrad i jeho okolí. U hladomorny se otevře tábor sedmé dělostřelecké baterie Augusta von Groebena.

"Formou scénky, dialogu 'naživo' představí děje, události a osudy, o kterých se lidé při běžných prohlídkách dozvídají z vyprávění průvodkyně," řekla kastelánka Hana Hořejší.

Návštěvníci se budou moci potkat například s Annou, manželkou Zdeňka Konopišťského ze Šternberka, s králem Jiřím z Poděbrad nebo s věhlasným přírodovědcem doby národního obrození Kašparem Šternberkem. V jídelně zase dostanou lekci renesančních tanců.Účinkující v každém pokoji jsou v dobovém kostýmu, představují historické postavy v minulosti spjaté s osudy hradu. Formou scénky „naživo“ představí děje, události, osudy, o kterých se návštěvníci při běžných prohlídkách dozvídají z vyprávění průvodkyně.
Účinkující v každém pokoji jsou v dobovém kostýmu, představují historické postavy v minulosti spjaté s osudy hradu. Formou scénky "naživo" představí děje, události, osudy, o kterých se návštěvníci při běžných prohlídkách dozvídají z vyprávění průvodkyně.

Každá místnost prohlídkové trasy hradu představuje určité historické období – vybrané podle nábytku a dalšího zařízení místnosti.
Každá místnost prohlídkové trasy hradu představuje určité historické období - vybrané podle nábytku a dalšího zařízení místnosti.


Historií ožije celý hrad i jeho okolí. U hladomorny se otevře tábor sedmé dělostřelecké baterie Augusta von Groebena. Dá nahlédnout do života vojáků rakouské armády ve druhé polovině 19. století. Mimořádně přístupné bude i horní hradní nádvoří, které se promění v improvizovaný divadelní sál.
Hrad Český Šternberk stojí na strmém skalnatém břehu nad řekou Sázavou více než 760 let. Je v držení rodu jeho někdejšího zakladatele Zdeslava ze Sternberga. V roce 1949 byl sice zestátněn, o 43 let později se ale vrátil původním majitelům. Hrad je otevřen celoročně, mimo hlavní sezónu na objednávku. Loni si ho prohlédlo téměř 130 000 lidí.
Návštěvníci tak potkají například Annu, manželku Zdeňka Konopišťského ze Šternberka, krále Jiříka z Poděbrad, věhlasného přírodovědce doby národního obrození Kašpara Šternberka.
Návštěvníci tak potkají například Annu, manželku Zdeňka Konopišťského ze Šternberka, krále Jiříka z Poděbrad, věhlasného přírodovědce doby národního obrození Kašpara Šternberka.

Letní tábor 2009 - Fotky

17. října 2009 v 18:56 | David |  Tyfloturistický oddíl - Minulé akce
Pár fotek ode mě z letního tábora 2009.

Další budou až se objeví na turisťáckých stránkách.Letní tábor 2009 - Videa

17. října 2009 v 18:02 | David |  Tyfloturistický oddíl - Minulé akce
Plnění dobříka - Chození po štěrku.
Hledání kamenů (Gábinka a Žanda).
Hledání kamenů (Lenka a Dan).
Hledání kamenů (Michal a Jakub).
Stezka rozpoznávání různých věcí poslepu (hmatem a čichem) - Část 1.
Stezka rozpoznávání různých věcí poslepu (hmatem a čichem) - Část 2.
Stezka rozpoznávání různých věcí poslepu (hmatem a čichem) - Část 3.
Chození po kamenech - Lenka.
Chození po kamenech ( Alexander - Saša ).
Michal honí Jakuba A. Dost zhoršená kvalita videa.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak. Prosím neberte to video tak vážně.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak. Prosím neberte to video tak vážně.
Monika nám u ohniště vypráví pohádku o princezně Adě.
Pohádka MIX u ohniště.
Vtip od Honzíka u ohniště.
Alexander (Saša).
Socha Spejbla a Hurvínka s Davidem B. v Plzni.
Kousek povídání z ptačky v jídelně. Ptačka se tentokrát konala v Plzni.
Kousek z Ptačky v jídelně. Tentokrát se Ptačka konala v Plzni.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak. Prosím neberte to video tak vážně.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak. Prosím neberte to video tak vážně.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak. Prosím neberte to video tak vážně.
Rozbité okno u starších kluků na pokoji. Už ho za celý pobyt neotevřeli. Dobrá plynová komora.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak. Prosím neberte to video tak vážně.
Cesta k pokladu přes Hadí příkop spojená s koncem Puťáku.
Cesta k pokladu přes Hadí příkop spojená s koncem Puťáku.
Cesta k pokladu poslepu. Protože jsme byly poslední a pospíchalo se na večeři tak jsem jim trochu víc radil.
Cesta k pokladu poslepu. Protože jsme byly poslední a pospíchalo se na večeři tak jsem jim trochu víc radil.
Cesta k pokladu.
Alexander (Saša) nám vypráví vtipy co mu přišli v dopise.
Nejlepší video.
Návod jak rozbít tlusťochovi držku. Prosím neberte to video tak vážně.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak.
Blbnutí starších kluků na pokoji. A mimochodem jsem jako praktikant je měl jejich pokoj na starost ale nevypadá to tak. Prosím neberte to video tak vážně.

Rozladění kytary.
Další videa a nahrávky pokud budete chtít si řekněte a fotky se tu objeví snad už v co nejbližší době jen co budou na turisťáckých stránkách.

Připomínám že se můžete taky zapojit ke zhodnocení letního tábora. Dám všechny příspěvky kladné i záporné které mi dojdou na mail GrilDave007@seznam.cz.
Budu rád když se zapojíte. A to je vše.

Podzimní Václavská pouť 2009

16. října 2009 v 16:43 | David |  Matějská pouť
Omlouvám se že tento článek dávám takto pozdě. Hlavně se omlouvám zdravotně postiženým kteří čekali až uveřejním datum poutě kdy měla být na podzim zadarmo. Byla toto pondělí a já jsem se to dozvěděl ve středu tak se ještě jednou omlouvám. Ale za peníze tam přijít ještě můžete.

Podzimní Václavská pouť 2009

Podzimní Václavská pouť 2009 se koná od 26.09. do 08.11. 2009. Podzimní Václavská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čeká cca 50 atrakcí a zároveň hostující cirkus PRAGA - KOPECKÝ / ředitel cirkusu Jan Kopecký - GSM:602963244/.

Zároveň jsou pro vás po celém areálu připravena rychlá občerstvení, orientální cukrovinky, perníková srdce, hračky a mnoho dalších prodejních stánků. Provozní doba je od úterý - pátek. od 14 do 22h, soboty, neděle a svátky jsou od 10h do 22hod. Návštěvníci najdou celodenní zábavu pro celou rodinu dle Vašeho výběru.

Dne 12.října 2009 od 12,00 do 16,00 hodin proběhne v rámci Podzimní Václavské poutě akce "Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů". Tato akce je přístupna všem zdravotně postiženým návštěvníkům zdarma včetně doprovodného programu. Dále je připraveno představení cirkusu PRAGA, expozice Mořského světa a doprovodný kulturní program na Křižíkově fontáně, kde bude hostovat umělecká skupina MEDUZA a zpěváci jako např.Petr Muk a další. Doprovodný program na Křižíkově fontáně bude provázet DJ Bacara.

Dnes COMEBACK v televizi na TV NOVA není!

14. října 2009 v 20:42 | David |  Comeback
Dnes mimořádně seriál Comeback není kvůli fotbalovému zápasu České Republiky se Severním Irskem o postup na MS 2010. Další díl bude za týden opět ve středu 21. 10. 2009 s názvem Pomáhat a chránit.

Kluchovi a Martin Patras

9. října 2009 v 18:53 | David |  Vtipná videa


Pokud se Vám video nespustí tak jukněte ZDE

Letní tábor 2009 - Jídelníček a plusy a mínusy

9. října 2009 v 17:51 | David |  Tyfloturistický oddíl - Minulé akce

Jídelníček

- Jedná se o předběžnou verzi, změny na místě jsou možné a pravděpodobné

Sobota 18.7
VEČEŘE - bramboračka + chléb

Neděle 19.7.
SNÍDANĚ - sladké pečivo
OBĚD - sekaná a kaše
VEČEŘE - fazolová polévka

Pondělí 20.7.
SNÍDANĚ - chléb se sýrem a paprika
OBĚD - vepřové plátky, špenát, bramborový knedlík
VEČERĚ - tzatziki

Úterý 21.7.
SNÍDANĚ - rohlík, marmeláda
OBĚD - čína
VEČEŘE - chléb ve vajíčku

Středa 22.7.
SNÍDANĚ - jogurt, chléb s medovým máslem
OBĚD - balíček (připraví se už asi v úterý večer)
VEČEŘE - necháme si dovést

Čtvrtek 23.7.
SNÍDANĚ - houska s paštikou (sýr), rajče
OBĚD - párky v bramborovém těstě, zelí
VEČEŘE - česnečka s chlebem

Pátek 24.7.
SNÍDANĚ - tvaroh a rohlík
OBĚD - "restaurace" v rámci nácviku na ptačku? - těstovinový salát, zeleninová polévka, něco malého sladkého, kompot???
VEČEŘE - těstoviny na sladko

Sobota 25.7. - PTAČKA
SNÍDANĚ - chléb s máslem a zeleninou
OBĚD - v restauraci ?
VEČEŘE - grilování - kuřecí, párky, klobásky ?

Neděle 26.7.
SNÍDANĚ - jogurt, rohlík, máslo
OBĚD - ovocné tvarohové knedlíky
VEČEŘE - chléb s vejci na tvrdo

Pondělí 27.7.
SNÍDANĚ - rohlík s marmeládou (povidly)
OBĚD - těstoviny s turisťáckou omáčkou
VEČEŘE - zeleninový salát s tuňákem

Úterý 28.7.
SNÍDANĚ - rohlík/chléb s tvarohovou pomazánkou
OBĚD - pita chléb s kuřecím masem
VEČEŘE - zelňačka

Středa 29.7. - ODCHOD NA PUŤÁK
SNÍDANĚ - porridge
OBĚD - puťák
VEČEŘE - puťák

Čtvrtek 30.7. - NÁVRAT Z PUŤÁKU
SNÍDANĚ - puťák
OBĚD - puťák
VEČEŘE - čočkorýže a buřty u táboráku (nebo si necháme dovést večeři a buřty dáme až v pátek?)

Pátek 31.7.
SNÍDANĚ - jogurt, sladké pečivo
OBĚD - zeleninové rizoto
VEČEŘE - kuřecí polévka

Sobota 1.8.
SNÍDANĚ - co dům dá
OBĚD - něco malého na cestu

Plusy a mínusy
+ Těch moc není takže ty ani řešit nebudu.
- Nebyl objednaný autobus, nebyli hlídky, podle dětí Zákaz májonézy, kopečkové zmrzliny, sladkého pití např. Fanta, Kofola a coca-cola, Lift. Dále rušení starých tradic a dál si už nevzpomenu. Ztráta vypůjčených kostýmů.

Jinak všem děkuji hlavně vedoucím, ostatním vedoucím a praktikantům. A hlavně všem dětem protože bez nich by ten Letní tábor se neuskutečnil. Tak za rok zase AHOOOOJ!

A dále děkuji sponzorovi Půjčovně kostýmu z Divadla ABC (Městská divadla pražská) za pujčení kostýmu k celotáborové hře ZDARMA. Bohužel se to ztratilo takže už nám nic nepujčí. Škoda. Přečtěte si důležitý článek o tom kdyby jste to našli ve složce Tyfloturistický oddíl. Tím se ještě může zachránit to že by nám ještě mohli něco pujčit.

V dalším článku se můžete těšit na fotky a videa z tábora. Náhravky kdo by chtěl ať si napíše na můj mail a já pošlu. Náhravky zatím jsem vkládat nejde.