Únor 2010

Comeback se vrátí 3. března

28. února 2010 v 1:43 | David |  Comeback

Comeback se vrátí 4. března

Comeback - Teaser

Váš oblíbený sitcom se vrací s novými díly na obrazovky TV NOVA i na web NOVA.cz. Eskapády Pacovských a jejich blízkého okolí pokračují od 3. března každou středu od 20:00.

Můžete se opět těšit na Ozzáka, Tomáše, Ivu, Sašu, Lexu, Marcelku i Simonu - zkrátka na všechny staré známe. Ale objeví se tu i nové tváře. Například Lexova holka nebo Zoran Divić, Marcelčin chorvatský manžel. Nové epizody si v archivu NOVA.cz budete moci pustit už ve čtvrtek v ranních hodinách.

Podívejte se na exkluzívní záběry z pokračování v přiložené upoutávce. Odvažte se odvázat.

Comeback - Teaser

Seriál Comeback pokračuje novými díly!


Připomeňte si Marcelčiny hlášky z první série

28. února 2010 v 1:36 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Připomeňte si Marcelčiny hlášky z první série

Comeback - Marcelčiny hlášky z první řady

Většina lidí už na Tomiho Paciho dávno zapomněla, ale Marcelka ne. Jako finančně zajištěná zralá žena teď může svému idolu nezištně splatit vše, co jí svými písněmi dal.

A jaké jsou vaše oblíbené Marcelčiny hlášky? Pište je do diskuze pod článkem.Staňte se fanoušky Comebacku na Facebooku


Pro fanoušky seriálu Comeback

28. února 2010 v 1:33 | David |  Comeback
Seriál Comeback od 21. dílu až do 30. dílu neuvidíte kvůli TV NOVA že nebude reprízovat tyto díly a na internetu jsou stažený z archivu pryč kvůli premiéře úplně nových dílu co v televizi neběžely už ve středu 3. března. A tak podle mých předpokladů to bude vysílat od jmenovaných 21 až 30 po premiéře nových dílů. Takže přeskočíme 9 dílů a za 3 měsíce s nima budeme pokračovat. Takže uvidíte rovnou od 31. dílů a později se vrátíme k 21. dílu. A jueště POZOR ve středu jak poběží 31. díl ve 20 hodin na TV NOVA tak u nás mimořádně poběží až v neděli 7. března.

V Praze začala Matějská pouť, návštěvníky čeká i 4D kino

28. února 2010 v 1:24 | David |  Matějská pouť

V Praze začala Matějská pouť, návštěvníky čeká i 4D kino

Matějská pouť Matějská pouť

Na pražském Výstavišti začala Matějská pouť, která je vůbec první jarní poutí v Evropě. Potrvá až do 18. dubna. Letošní novinkou je například 4D kino, kterých je v Evropě jen sedm. Nebude chybět ani horská dráha, ruské kolo nebo střelnice, na své si přijdou i milovníci adrenalinové zábavy, na které čeká například šedesátimetrová holandská věž. Vstup do areálu o víkendu přijde na 25 korun, od úterý do pátku na deset. Ceny jednotlivých atrakcí se pohybují od 30 do 250 korun. Pro návštěvníky je připraveno kolem 120 atrakcí především z Nizozemí, Německa, Itálie a Česka.

Video: Reportáž Magdalény Trojanové

Spustit videoSpustit video

Letošní ročník nabízí devět nových atrakcí. Novinkou je především 4D kino. Atrakce funguje na principu klasického 3D kina, kromě toho ale má i pohyblivé sedačky a vše doplňují zvláštní efekty. Na diváky tak v určitých okamžicích například fouká vítr nebo stříká voda. Mezi další novinky patří atrakce nazvané King cirkus, Break dance nebo Snou J.E.T.
Pro nejmenší jsou připraveny řetízkové, hydraulické i podlahové kolotoče, autíčka, Buggy auta, minimotorky, nafukovací skákadla nebo vláčky. Starším jsou určena zařízení v takzvaném holandském lunaparku.

Matějská pouť Matějská pouť

Matějská pouť se těší velké oblibě mezi českými i zahraničními návštěvníky. První zmínka o ní pochází už z roku 1595. Na letošní rok tak připadá 415. výročí. Až do roku 1960 stála pouť v Dejvicích. V areálu Výstaviště se koná od roku 1963.

Matějská pouť začala! Huráááá!

27. února 2010 v 11:15 | David |  Matějská pouť
Brány Holešovckého Výstaviště v Praze se přesně před hodinou otevřeli v 10 hodin aby přivítali návštěvníky slavné Matějské poutě. Potrvá to až do 18 dubna. A jak to tam vypadá se můžete podívat v tomto videu.


Pokud se vám video nechce spustit tak ho uvidíte zde.

A tady se můžete podívat na fotogalerii atrakcí které jsou tam tento rok zde.

Dnes jdu tam taky tak potom uvidíte i ode mě videa a opět budu dávat během matějské poutě videa od různých uživatelů jako minulý rok. Videa jenom ta která se mi líbí.

Takže všichni hupky dupky na MATĚJSKOUUUUUU!

Připomeňte si Simoniny hlášky z první série

26. února 2010 v 1:53 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Připomeňte si Simoniny hlášky z první série

Comeback - Simoniny hlášky z první řady

Simona Bůčková je drsná, životem vycepovaná barmanka, která ví, že co si nezařídí, to nemá. Takže... Simonka čeká.

Těšte se na další rekapitulace hrdinů Comebacku. Na oficiálním webu Comebacku je najdete každý druhý den.

A jaké jsou vaše oblíbené Simoniny hlášky? Pište je do diskuze pod článkem.

Nepřehlédněte:

Příště: Marcelčiny hlášky

15.2. - Ozzákovy hlášky
17.2. - Tomášovy hlášky
19.2. - Iviny hlášky
21.2. - Lexovy hlášky
23.2. - Sašiny hlášky
25.2. - Simoniny hlášky
27.2. - Marcelčiny hlášky
Staňte se fanoušky Comebacku na Facebooku


20. díl - Berňák

26. února 2010 v 1:51 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

20. díl - Berňák

Comeback - 20. díl - Berňák
Comeback - 20. díl - Berňák

Tomáš s Marcelkou čekají kontrolu z finančního úřadu. Znamená to prokousat se účetnictvím jejich obchodu, které bohužel po léta vedl Ozzák. Když zkolabuje fosilní účetní program Helenka, je opravdu zle.

Bude se chtít obávaný kontrolor berňáku Oto Šlus probírat záznamy, z nichž ta nejlépe vedená část je zapsána na futrech ode dveří?

Saša s Ivou mezitím vytáhnou Ozzáka na přednášku Jeho Svatosti dalajlámy a ta nezůstane bez následků. Ozzák začne hledat osvícení a taky účty ze září 2005, které trochu uletěly.


Podívejte se, jak Saša začala dělat zle:

video k článku


Ochutnávka z Berňáku:

video k článkuStaňte se fanoušky Comebacku na Facebooku

Comeback - 20. díl - Berňák

Tomáš s Marcelkou čekají kontrolu z finančního úřadu. Znamená to prokousat se účetnictvím jejich obchodu, které bohužel po léta vedl Ozzák. Když zkolabuje fosilní účetní program Helenka, je opravdu zle.


Na Hudebních cenách Óčka zazpívá Xindl X a bude i afterparty

25. února 2010 v 16:35 | David |  Různé články

Na Hudebních cenách Óčka zazpívá Xindl X a bude i afterparty

Se zatajeným dechem budou na nominační lavici napjatě očekávat, zda při vyhlašování výsledků zazní právě jejich jméno. Ale nejen to. Řada z nominovaných hudebníků se 25. února představí v Incheba Areně i na pódiu. Návštěvníci megakoncertu, na němž se budou předávat PURUM Hudební ceny Óčka 2009, si naživo poslechnou Xindla X, Tomáše Kluse, Anetu Langerovou či Nightwork.

Xindl X, který je nominován v kategorii Objev roku a své želízko má též v kategorii Videoklip roku, zazpívá své songy Anděl a Dysgrafik, kapela Mandrage, která bojuje o titul nejlepší rockové skupiny, pak písně Hledá se žena a Nežijem na poušti.
Nightwork by si nemohl dovolit nezazpívat svůj hit Globální oteplování, zatímco Divokej Bill vystoupí se skladbami Batalion, Půl pátý ráno a Námořnická a Tomáš Klus s písní VeSmíru.

Koncertem nic nekončí

Koncert, který bude moderovat Lenny Trčková a Míra Hejda, začíná v 19.00 a končí ve 23.00. Poté bude k Incheba Areně přistaveno hned několik autobusů, které zdarma odvezou všechny, jimž připadne noc ještě mladá, do Óčko Music Clubu. Vstup do Clubu je pro návštěvníky Hudebních cen taktéž gratis.

Všichni, kdo nemohou být u vyhlašování přímo v Incheba Areně, mají šanci celou akci sledovat v přímém přenosu na televizní stanici Prima COOL, na TV Óčko nebo na všech lokálních rozhlasových stanicích rádia Kiss.

O Hudební ceny Óčka bojovalo v jejich sedmém ročníku v deseti kategoriích celkem 42 kapel, zpěváků, zpěvaček, videoklipů a festivalů. O jejich nominaci se postarali moderátoři, redaktoři a dramaturgové TV Óčko, o vítězi každé kategorie však rozhodovali sami diváci této hudební televizní stanice.

Megakoncert - PURUM Hudební ceny Óčka 2009
25. 2. 2010

Incheba Arena, Praha

Vyhlášení výsledků sedmého ročníku soutěže a megakoncert hvězd české a slovenské hudební scény

Vystoupí: Chinaski, Divokej Bill, Nightwork, Aneta Langerová, Vypsaná fiXa, Xindl X, Mandrage, Horkýže slíže a další

Moderuje: Lenny Trčková a Míra Hejda

Architekt scény: Michael Klang

Vstupné: v předprodeji 199 korun, v den konání akce 249 korun

Hudební tip

23. února 2010 v 22:53 | David |  Různé články

Purum Hudební ceny Óčka 2009


O vítězství se v celkem deseti kategoriích uchází na dvaačtyřicet kapel, zpěváků, zpěvaček, klipů a festivalů. A o tom, kdo si odnese vavříny, nerozhodnou hlasy akademiků ani amorfní nejširší veřejnosti, ale skutečných hudebních fanoušků. Hlasy těch, kteří skutečně chodí do klubů, cestují za open airy, čtou hudební magazíny a kupují si cédéčka. V Purum Hudebních cenách Óčka jste porotci právě vy.

Komu vaše hlasy vítězství přisoudily, se dozvíte 25. února od 19.00 hodin v pražské Incheba Areně. Ale nejen to! Čeká tam na vás megakoncert, na němž nebudou chybět největší hvězdy české a slovenské hudební scény. Těšit se můžete na Chinaski, Anetu Langerovou, Divokýho Billa, Vypsanou fiXu, Xindla X, Horkýže slíže nebo Rhytmus&Tina. Hostem večera bude také speciální host Daniel Landa, který představí úplně novou skladbu.

Celý večer v Incheba Areně, kterým sedmý ročník Hudebních cen Óčka vyvrcholí, bude živě vysílat nejen TV Óčko, ale i Prima COOL a všechny rádia Kiss.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK V SÍTÍCH TICKETPRO A TICKETPORTAL

V den konání akce budou stát vstupenky 249 korun, za 199 korun si je můžete koupit v předprodejích.

Info o párty

Televize Óčko a její AllStars tým podpoří na PURUM Hudebních cenách Óčka seniory
Loni představila formace Óčko AllStars song Ty jsi jako já a společné album, letos se budou na vyhlašování Hudebních cen Óčka předávat peníze z výtěžku z jeho prodeje. Dar bude přitom směřovat k těm, na něž se obrací i píseň samotná, k seniorům. Na megakoncertu v pražské Incheba Areně ho 25. února převezme Tereza Kostková, patronka nadačního fondu Veselý senior.

V Óčko AllStars se sešli přední čeští zpěváci a zpěvačky. Působivé písni z dílny Michala Hrůzy vdechli život Anna K., Aneta Langerová, David Koller, Divokej Bill, Ewa Farna, Helena Zeťová, Iva Frühlingová, Marek Ztracený, Markéta Jakšlová z formace Verona, Michal Hrůza, Michal Malátný a Radoslav "Gipsy" Banga.

"Přál bych si, aby se díky téhle písničce lidé vžili aspoň na minutku do situace starých lidí," řekl k motivům, které ho k napsání skladby pro Óčko Allstars vedly, Michal Hrůza a Aneta Langerová jej doplňuje: "Ke starším lidem mám velkou úctu a je fajn, když se jim vyjádří podpora z mladších řad, jak se říká."

Kromě songu Ty jsi jako já obsahuje stejnojmenné album dalších dvanáct písní, jimiž jsou na něm zastoupeni členové dočasné formace Óčko AllStars. Najdete tu pecky jako La la laj od Ewy Farne, Noční letce Michala Hrůzy, Malou mořskou vílu od Anety Langerové nebo Vakuum od skupiny Chinaski.

Nadační fond Veselý senior, který bude příjemcem peněžního daru, se snaží překonat předsudky a stereotypní pohled na stáří a na význam a seniorů ve společnosti. Pomáhá seniorům, aby mohli co nejdéle zůstat ve svém přirozeném domácím prostředí, a snaží se zlepšit podmínky lidí v hospicích a léčebnách dlouhodobě nemocných.

Všichni zpěváci a muzikanti se projektu zúčastnili bez nároku na honorář.

O PURUM Hudební ceny Óčka bojovalo v jejich sedmém ročníku v deseti kategoriích celkem 42 kapel a interpretů. O nominaci se postarali moderátoři, redaktoři a dramaturgové TV Óčko, o vítězi každé kategorie však rozhodovali sami diváci této hudební televizní stanice.
Videoklip Ty jsi jako já, který zatím na Youtube zhlédlo bezmála čtvrt milionu lidí, je přitom nominován v samotné soutěži na Videoklip roku.

Hlasování začalo 7. prosince, ukončeno bylo posledního ledna.

Megakoncert začíná 25. února v 19.00 hodin, vstupenky v ceně 199 korun lze zakoupit v předprodeji v sítích Ticketpro a Tickeportal, v den konání akce bude jejich cena 249 korun.
Koncert bude kromě TV Óčko živě vysílat i televize Prima COOL. Rozhlasovým posluchačům nabídnou hudební maraton v přímém přenosu všechny lokální stanice rádia KISS.

Datum:
25. únor 2010
čas:
19:00 - 22:00
Lokalita:
Praha Inchceba Aréna

Comeback - 20. díl - upoutávka

23. února 2010 v 19:11 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Comeback - 20. díl - upoutávka

Tomáš s Marcelkou čekají kontrolu z finančního úřadu. Znamená to prokousat se účetnictvím jejich obchodu, které bohužel po léta vedl Ozzák. Když zkolabuje fosilní účetní program Helenka, je opravdu zle.


20. díl - Berňák - Ukázky

23. února 2010 v 19:08 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

20. díl - Berňák

Comeback - 20. díl - To nej
Comeback - 20. díl - To nej

Oto Šlus přišel na kontrolu, z berňáku. Saša chce být v příštím životě poníkem. Lexovi na obličeji vyrazily fleky. Iva pasivně vyjadřuje podporu Tibetu. Ozzákovy účetní záznamy za září 2005 uletěly a on se bojí, že se teď za to v příštím životě narodí jako něco hnusného - třeba jako Dj Bobo. TO NEJ z dílu Berňák.

Comeback - 20. díl - To nej - Cesta k osvícení

Saša: "Mír s Vámi."

Comeback - 20. díl - To nej - Cesta k osvícení

Comeback - 20. díl - To nej - Svoboda Tibetu

Iva: "Promiňte, ona chce být poník."

Comeback - 20. díl - To nej - Svoboda Tibetu

Comeback - 20. díl - To nej - Dj Bobo

Simona: "Myslela jsem si, že tobě tohle nikdy neřeknu: 'Ale pro dnešek už nepij.' "

Comeback - 20. díl - To nej - Dj Bobo

Comeback - 20. díl - To nej - Ozzymetr

Ozzák: "Tak oni existujou ozzymetry?"

Comeback - 20. díl - To nej - Ozzymetr


Saša zvlčila - podrazila Lexovi nohu

23. února 2010 v 18:48 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Saša zvlčila - podrazila Lexovi nohu

Comeback - 20. díl - ochutnávka

U Pacovských došlo k něčemu, co nemá obdoby. Proti své povaze se Saša pokusila ublížit svému bratrovi. Co ji k tomu vedlo, uvidíte v díle Berňák.

Čím by v příštím životě chtěl být Ozzák? No, Ozzákem samozřejmě. No ne, co to Lexovi vyrazilo na obličeji? A co se to proboha stalo s mírnou Sašou a její holubičí povahou? To se dělá, podrážet lidem nohy a vyvádět všelijaké špatnosti? Vymstí se jí její chování? A co tím vlastně sleduje? Dozvíte se v díle nazvaný Berňák.

Co to do Saši vjelo, že začne ubližovat lidem kolem sebe a chovat se neurvale jako hrubián? Napadá vás vysvětlení? Proberte to v diskuzi.

Připomeňte si i Tomiho pecky: Vsákneš se do mě jako déšť a Denaturát.

Comeback - 20. díl - ochutnávka

U Pacovských došlo k něčemu, co nemá obdoby. Proti své povaze se Saša pokusila ublížit svému bratrovi. Co ji k tomu vedlo, uvidíte v díle Berňák.


Saša chce být v příštím životě poníkem

23. února 2010 v 18:44 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Saša chce být v příštím životě poníkem

Comeback - Saša zvlčila

Aby se Saša mohla v příštím životě narodit jako tolik vysněný poník, musí začít dělat zle. Jak to pak dopadá, když bytost s holubičí povahou sejde na dráhu rebelanta a rošťáka, odhalí toto video.

"Mně by se líbilo narodit se jako něco jinýho. Něco hezkýho, co lidi zajímá a maj to rádi - třeba poník," vyjádřila Saša v díle Berňák své toužebné přání, když u Pacovských došla řeč na rekreaci… teda reinkarnaci. Jenže s její povahou by se milého lichokopytníka nikdy nedočkala, protože do zvířat se lidé podle buddhistické nauky převtělují za trest.

A tak se Saša spustila a začala vyvádět vylomeniny...

Comeback - Saša zvlčila

Aby se Saša mohla v příštím životě narodit jako tolik vysněný poník, musí začít dělat zle. Jak to pak dopadá, když bytost s holubičí povahou sejde na dráhu rebelanta a rošťáka, odhalí toto video.


Připomeňte si Sašiny hlášky z první série

23. února 2010 v 18:36 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Připomeňte si Sašiny hlášky z první série

Comeback - Sašiny hlášky z první řady

Saša je sice přesvědčená o tom, že je pro okolí neviditelná, pravdou ale je že i ona má často, co říct. Například: Mír s vámi.

Těšte se na další rekapitulace hrdinů Comebacku. Na oficiálním webu Comebacku je najdete každý druhý den.

Tříminutovou upoutávku na nové díly hledejte ZDE!

A jaké jsou vaše oblíbené Sašiny hlášky? Pište je do diskuze pod článkem.

Příště: Simoniny hlášky

15.2. - Ozzákovy hlášky
17.2. - Tomášovy hlášky
19.2. - Iviny hlášky
21.2. - Lexovy hlášky
23.2. - Sašiny hlášky
25.2. - Simoniny hlášky
27.2. - Marcelčiny hlášky

Připomeňte si Lexovy hlášky z první série

21. února 2010 v 22:04 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Připomeňte si Lexovy hlášky z první série

Comeback - Lexovy hlášky z první řady

Je už Lexa chlap? Podaří se mu uhnat Ivu? Sledujte génia.

Těšte se na další rekapitulace hrdinů Comebacku. Na oficiálním webu Comebacku je najdete každý druhý den.

A jaké jsou vaše oblíbené Lexovy hlášky? Pište je do diskuze pod článkem.

Příště: Sašiny hlášky

15.2. - Ozzákovy hlášky
17.2. - Tomášovy hlášky
19.2. - Iviny hlášky
21.2. - Lexovy hlášky
23.2. - Sašiny hlášky
25.2. - Simoniny hlášky
27.2. - Marcelčiny hlášky


Seznamte se s Lexovou holkou Marií Pochobradskou

21. února 2010 v 1:13 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Seznamte se s Lexovou holkou Marií Pochobradskou

Comeback - Lexova Holka - Marie Pochobradská

Comeback - Lexova Holka - Marie Pochobradská


Z dvaceti holek, které usilovaly o Lexovo srdce, se vám nejvíce líbila Marie Pochobradská. Lexovi z Comebacku jste doporučili, aby si vybral právě ji. A Maruška má pár slov - pro Lexu i pro vás. Podívejte se.

"Nedám na to, co si o mě myslí druzí," říká Maruška, kterou mrzely negativní a někdy i vulgární komentáře na její adresu, které se objevily buď tady na webu Comebacku nebo na jejím blogu. Nejvíc jí prý ale štve, když se za ní někdo v diskuzích vydává a projevuje se jejím jménem. Naštěstí má kolem sebe celou řadu kamarádů, kteří dobře vědí, že ona taková ve skutečnosti není.
Maruška miluje fotbal. Ráda by se v budoucnu věnovala sportovní žurnalistice. Protože je z Pardubic, chodí i na hokej. A její nejoblíbenější magazín? Časopis Hattrick, samozřejmě.

Více se o Marušce dozvíte buď ZDE anebo na jejím blogu.

Lexa už má holku! Vybrali jste mu Marii Pochobradskou

21. února 2010 v 1:05 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Lexa už má holku! Vybrali jste mu Marii Pochobradskou

Bylo to napínavé do poslední chvíle. S rozdílem pouhých 41 hlasů nakonec v anketě, ve které jste Lexovi radili, pro jakou holku by se měl rozhodnout, zvítězila dívka z Pardubic - Marie Pochobradská.

  • Marie Pochobradská
  • Marie Pochobradská
  • Marie Pochobradská
  • Marie Pochobradská
  • Marie Pochobradská
  • Marie Pochobradská
  • Marie Pochobradská

Vyrovnaný souboj hlasů mezi Marií Pochobradskou a Nikolou Seidlerovou neznal ještě včera večer favoritku. Jak se blížila půlnoc, dosáhly obě dívky shodného podílu na celkových hlasech. Skóre se srovnalo na 26 procentech, výsledek byl nejistý. Vítězkou ankety se ale nakonec stala Marie, která ve finále nasbírala 10 971 hlasů. Nikola obdržela jen o 41 hlasů méně.

A co na verdikt říká sama Marie?

"Před sebou bílý papír, v hlavě nemám absolutně žádný nápad a připadám si asi stejně tak zoufale jako má oblíbená Bridget Jonesová na vernisáži knihy Kafkův motocykl. I přesto bych se však k úkolu sepsat tento ve své podstatě závěrečný děkovný článek měla postavit čelem, a to už jen z důvodu, že jsem po celou dobu mého blogování tak hrdinsky vykřikovala do světa, že bych si přála, aby právě psaní bylo v budoucnu to, čím si budu vydělávat na chleba.

Předem bych samozřejmě chtěla pozdravit a vzdát nesmírně velký a nepopsatelně vděčný a upřímný DÍK všem lidem, kteří mi, ať už z jakéhokoli důvodu, poslali svůj hlas, který - byť si to stále ještě plně neuvědomuji - byl pro mne něčím zatraceně vzácným. Děkuji i svým rodičům, kteří se neoblomně rozhodli, že jejich dcera oslaví svůj poslední Silvestr bez občanského průkazu, jak se sluší a patří, a díky jejichž rozhodnutí mě následná nuda donutila odeslat odpověď na Lexův vskutku pozoruhodný inzerát, věřte mi, že ani v těch nejdivočejších snech by mne nenapadlo, že budu děkovat za večer strávený u televize s tácem chlebíčků.Ale už dost děkování, začínám si vážně připadat, jako bych skládala děkovnou řeč za oscarovou sošku a ne za hlasy, díky kterým bych si mohla zahrát v Comebacku. Přestanu zveličovat situaci a chtěla bych říci snad jen to, že Lexův výběr mezi dvacet nejlepších a vážně nádherných slečen, vaše hlasy, pozitivní i negativní komentáře na mém blogu a v neposlední řadě také ohlasy v diskuzi pod anketou a posléze i samotná výhra mi udělaly radost…, nevím co k tomu víc říct.


Možná vám tohle nebude znít jako zrovna nejoriginálnější a nejzábavnější způsob poděkování, ale na tom nesejde. Tato výhra je pro mne o to cennější, když vím, že jste to právě vy, kteří mi ji zprostředkovali. Doufám, že vás nezklamu a nebudete litovat svého hlasu, to bude pro mne ta největší výhra. Nejdříve to ale jdu někam rozdýchávat, protože lidi,… já jsem Lexova holka =D=D=D!!! Mějte se, jak se mít chcete, a hobluuuj!"

Maruška sní o kariéře v novinách. Být novinářkou ale není její jediné přání. Taky by ráda odpískala finále ligy mistrů, stala se letuškou, pořídila si na Sicílii kamennou vilu nebo z prodeje vyřadila nenáviděný balený chléb. Více o sobě píše na svém blogu.

Podívejte se na video s Maruškou.


Blogy zbylých devatenácti dívek najdete ZDE.


Lexovy holky bojovaly do poslední chvíle

21. února 2010 v 0:58 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Lexovy holky bojovaly do poslední chvíle

Comeback - Lexovy holky blogují
Comeback - Lexovy holky blogují

Je dobojováno. Lexovy holky plnily své blogy vzkazy pro Lexu až do poslední minuty.
Lexovy holky se chopily šance. Do svých blogů vložily nejenom srdce nebo humor, ale i osobní zpovědi. A taky odvážné fotky.

Dívky si svoje stránky přizpůsobily k obrazu svému, zabydlely se v nich a vytapetovaly je svými barvami. Každá sází na jiné způsoby, jak Lexu oslovit. Na blozích se objevují odvážné fotky, osobní vzkazy a padají tam i nabídky k sňatku.

"Ahojík, děvčata! Jsem citlivej a dokážu naslouchat řečem dívčího srdce. Proto všechny blogy sjíždim znova a znova, čtu je jednou a pak znova, jakože dvakrát a víckrát. Ste upa supa. Ste nejvíc. Kdybysem moh, hlásnu pro wás wšecky. Lexa."

Ptáte se, odkud holky pocházejí, co jsou zač a jakým aktivitám se věnují ve svém volném čase? Rády tančí, fotí sebe i druhé nebo se účastní celodenních LARPů. Jedna by ráda chodila s Lexou, navštěvovala pak obě jejich matky v hospodě a poslouchala metal 4 ever. Jiná by si zas přála odpískat finále Ligy mistrů. A co další krasotinky? Co ty o sobě píší? Podívejte se sami.

Dívčí blogy:


Pro Lexovu holku jste mohli hlasovat do čtvrtka 29. ledna ZDE.

Pomáhali jste Lexovi vybrat holku

21. února 2010 v 0:54 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Pomáhali jste Lexovi vybrat holku

Lexova holka - Lexa
Lexa

Bylo to napínavé do poslední chvíle. S rozdílem pouhých 41 hlasů nakonec v anketě, ve které jste Lexovi radili, pro jakou holku by se měl rozhodnout, zvítězila dívka z Pardubic, Marie Pochobradská.

Z více jak 1700 fotek, které přišly na mail od půvabných blondýnek, brunetek, dětí, zvířat a chlapců, se Lexovi zatočila hlava. Stálo ho to nadlidské úsilí, ale on nepolevil a s vypětím všech sil statečně sestavil dvacítku dívek, které by chtěl provést cestou života... Jenomže tu čest může mít jenom jedna. Poslední slovo má sice Lexa, ale nechá si poradit.

Každá z finalistek si během klání vedla (a některé v tom pokračují i dál) deníček na stránkách blog.cz (dostanete se na něj přes odkaz pod jménem krasavice), kde se snažily zúročit své šance.

V anketě nakonec s 10 971 hlasy zvítězila Marie Pochobradská, podívejte se na její blog a děkovnou řeč.


video k článku

Comeback - Lexova Holka - Marie Pochobradská

Z dvaceti holek, které ve finále usilovaly o Lexovo srdce, se vám nejvíce líbila Marie Pochobradská. Lexovi jste doporučili, aby si vybral ji. A Marie má pár slov - pro vás i pro Lexu.


UPOZORNĚNÍ! Na Ofiiciálním webu Comeback jste mohli hlasovat, ne u mě na blogu. David.

A představuji 20 finalistek kteří usilovali o Lexu.

Tereza Barotová
Lexova holka - Tereza Barotová

Více o Tereze na jejím blogu
Michaela Bóková
Lexova holka - Michaela Bóková

Více o Michaele na jejím blogu
Michaela Brzková
Lexova holka - Michaela Brzková

Více o Michaele na jejím blogu
Vlasta Bucková
Lexova holka - Vlasta Bucková

Více o Vlastě na jejím blogu
Zuzana Čeplá
Lexova holka - Zuzana Čeplá

Více o Zuzaně na jejím blogu
Nataliya Dmytriyeva
Lexova holka - Nataliya Dmytriyeva

Více o Natalii na jejím blogu
Daniela Dvořáková
Lexova holka - Daniela Dvořáková

Více o Daniele na jejím blogu
Kristina Forejtová
Lexova holka - Kristina Forejtová

Více o Kristine na jejím blogu
Gabriela Kolářová
Lexova holka - Gabriela Kolářová

Více o Gabriele na jejím blogu
Adéla Kotlánová
Lexova holka - Adéla Kotlánová

Více o Adéle na jejím blogu
Dominika Krupičková
Lexova holka - Dominika Krupičková

Více o Dominice na jejím blogu
Jana Leskotová
Lexova holka - Jana Leskotová

Více o Janě na jejím blogu
Ivona Ludviková
Lexova holka - Ivona Ludviková

Více o Ivoně na jejím blogu
Renata Míková
Lexova holka - Renata Míková

Více o Renatě na jejím blogu
Viktoria Ovtcharenko
Lexova holka - Viktoria Ovtcharenko

Více o Viktorii na jejím blogu
Marie Pochobradská
Lexova holka - Marie Pochobradská

Více o Marii na jejím blogu
Martina Pytlíková
Lexova holka - Martina Pytlíková,

Více o Martině na jejím blogu
Nikola Seidlerová
Lexova holka - Nikola Seidlerová

Více o Nikole na jejím blogu
Mária Slovíková
Lexova holka - Mária Slovíková

Více o Márii na jejím blogu
Veronika Večerková
Lexova holka - Veronika Večerková

Více o Veronice na jejím bloguZa týden má začít Matějská, sníh ale dělá problémy

20. února 2010 v 12:57 | David a Zdroj: TN.cz |  Matějská pouť

Za týden má začít Matějská, sníh ale dělá problémy

Matějská pouť-3


Za týden odstartuje 47. ročník Matějské pouti. Zatím holešovické Výstaviště připomíná velké staveniště s tunami sněhu.


Aby mohl začít letošní ročník slavné Matějské pouti, musí kolotočáři společnými silami odklidit ještě tuny sněhu, který jim brání ve výstavbě pouťových atrakcí.

Na fotogalerii se můžete podívat zde.

"V současné době jsme ve stádiu příprav, které probíhají už čtrnáct dní. Tento rok napadlo mnoho sněhu, který musíme pod všemi atrakcemi odstranit, jinak by pouť nemohla začít," vysvětluje Václav Kočka starší, který na přípravné práce na Výstavišti osobně dohlíží.


Letošní ročník nabídne šest nových atrakcí, které v Holešovicích zatím ještě nikdy nehostovaly. Mezi ně patří i panoramatické kino, King cirkus, Break dance a nebo holandský Snow jet. Dohromady pak pouť nabídne sto dvacet atrakcí různých druhů.


Podívejte se na video, kde hostující šéf holandských kolotočářů vysvětluje, jaké atrakce přivezl.
Matějská pouť-10
Zleva: Provozovatel atrakce Super myš, Václav Kočka a šéf holandských atrakcí Johan.


Zahájení pouti bude 27. února v deset hodin. Plné vstupné v sobotu a neděli je dvacet pět korun, za zlevněné vstupné od úterý do pátku zaplatíte deset korun a zdarma můžou pouť navštívit důchodci, vojáci a děti do 120 cm vzrůstu.


Návštěvní doba:
úterý až pátek

14:00 - 21:00
sobota a neděle
10:00 - 22:00
pondělí zavřeno (mimo svátky a školní prázdniny)


Slavná historie Matějské pouti

Matějská pouť je nejslavnější pražskou poutí s tradicí několik století. Konání Matějské pouti je archivováno od roku 1595. Proto by se dalo říct, že slaví historické jubileum 415 let. Pouť se stala slavnou proto, že byla první jarní poutí v Praze i v Evropě.


Původní poutě byly v okolí kostelíka v blízkosti Hanspoulky, ale prostranství bylo malé, a tak se stánky a kolotoče pozvolna posouvaly až k nynějšímu Vítěznému námětí (tzv. Kulaťák) do míst, kde jsou dnes vysoké školy. Po výstavbě vysokých škol se v roce 1963 pouť přesunula ke Stromovce do areálu Výstaviště.