Srpen 2010

Tele Tele - 93. díl

31. srpna 2010 v 20:18 | David a Zdroj: Nova.cz |  TELE TELE

Tele Tele - 93. díl

Kdo by neznal Zbyška a Ctirada nebo Kopečkovy? Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizní obrazovky!


Tele Tele - 92. díl

30. srpna 2010 v 15:17 | David a Zdroj: Nova.cz |  TELE TELE

Tele Tele - 92. díl

Kdo by neznal Zbyška a Ctirada nebo Kopečkovy? Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizní obrazovky!


Tele Tele - 91. díl

29. srpna 2010 v 23:49 | David a Zdroj: Nova.cz |  TELE TELE

A jsme opět po 14 dnech pauzy zpět!

Tele Tele - 91. díl

Kdo by neznal Zbyška a Ctirada nebo Kopečkovy? Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizní obrazovky!


VIDEO+FOTO: Obří ohňostroj s lasery ohromil Prahu

29. srpna 2010 v 18:02 | David a Zdroj: TN.cz |  Různé články

VIDEO+FOTO: Obří ohňostroj s lasery ohromil Prahu

Pyro Music Laser Fest - 2


Ohňostrojová a laserová show Pyro Music Laser Fest se odehrála v pátek na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli v Praze. Nad metropolí během večera explodovala tuna náloží.
Informoval o tom Jan Burian ze společnosti ConPro.

TAKHLE SE LIDÉ V PÁTEK VEČER BAVILI PŘI OHNIVÉ SHOW

667025


Laserová show v Chuchli
Laserová show v Chuchli

Lidé se měli na co dívat. Festival Pyro Music Laser Fest tentokrát proběhl na motivy hitů Led Zeppelin a Michaela Jacksona. Brány závodiště se otevřely ve 14 hodin.

Informovali jsme vás také v Televizních novinách:

667115


Laserová show v Chuchli
Laserová show v Chuchli

V areálu bylo k dispozici 2500 parkovacích míst a posílena byla také městská hromadná doprava. Ze smíchovského nádraží jezdily spoje každých 20 minut. Od 20:30 čekaly návštěvníky čtyři velké ohňostroje a dvě laserové show.

Laserová show v Chuchli
Laserová show v Chuchli

Každý pyrotechnický efekt je adrenalinový v tom, že jeho cena je tak vysoká, že není možné si ho pokaždé předem zkusit. Na akci byla použita téměř tuna pyrotechnického materiálu.

Laserová show v Chuchli
Laserová show v Chuchli

Pod vedením Jaroslava Štolby, vrchního pyrotechnika Flash Barrandov SFX, velkou show připravilo na místě 20 ohňostrůjců. Podívanou na Pyro Music Laser Fest 2010 zajistilo 1199 odpalovacích povelů. Naprostou novinkou letošního ročníku bylo použití 20 laserů a čtyř laserových děl. Moderátorem celé akce byl Leoš Mareš.

PODÍVEJTE SE na další obrázky z Pyro Music Laser Fest 2010:

  • Pyro Music Laser Fest - 1
  • Pyro Music Laser Fest - 2
  • Pyro Music Laser Fest - 3
  • Pyro Music Laser Fest - 4
  • Pyro Music Laser Fest - 5
  • Pyro Music Laser Fest - 6
  • Pyro Music Laser Fest - 7
  • Pyro Music Laser Fest - 8

PODÍVEJTE SE, jak to na laserové show vypadalo loni:

Pyro Music Laser Fest


Festival nabídl i hudební program, na pódiu se vystřídali kapely Airfare, Děda Mládek Illegal Band a interpret Xindl X. Hlavní hvězdou byla kapela Kryštof, která ve Velké Chuchli zahrála už od 17 hodin.

Ozzy zpíval mizerně, zuřili fanoušci na Řípu. Řádili i zloději

29. srpna 2010 v 17:52 | David a Zdroj: TN.cz |  Comeback

Ozzy zpíval mizerně, zuřili fanoušci na Řípu. Řádili i zloději

Ozzy Osbourne na Řípfestu
Ozzy Osbourne na Řípfestu

Festival Řípfest, který kolem sobotní půlnoci skončil na louce na úpatí Řípu u obce Krabčice, nabídl rockové hvězdy i rozpaky.
Organizátorům festivalu i divákům působila potíže nepřízeň počasí. Zklamání svým fanouškům zkrácením vystoupení připravil bývalý člen skupiny Uriah Heep Ken Hensley i hlavní hvězda festivalu Ozzy Osbourne, který místo avizovaných 90 minut zpíval jen přibližně hodinu.

Podívejte se na svéráznou zdravici Ozzyho Osbourna, kterou věnoval českým a slovenským fanouškům

667166


Na snímku Dan McCafferty při vystoupení kapely Nazareth
Na snímku Dan McCafferty při vystoupení kapely Nazareth

Poslechněte si hit Ozzyho Osbourna Mamma I´m coming home

449392


"Kapela hrála skvěle, Ozzy zpíval mizerně, což nikoho nepřekvapilo a málokomu vadilo, ale bylo to krátké a bez některých stěžejních hitů," povzdechl si jeden z příznivců. Nejen on byl zaskočený, když Osbourne po zazpívání letitého hitu Paranoid se slovy "bůh vás všechny ochraňuj" opustil po hodinovém koncertu pódium. Pořadatelé přitom před festivalem tvrdili, že hlavní hvězdy odehrají devadesátiminutové koncerty.

Ukradli mu mercedes

Mezi návštěvníky hudebního festivalu Řípfest řádili v noci na neděli zloději. Policejní mluvčí Marie Pivková sdělila, že návštěvníci ohlásili policii několik krádeží.

"Na akci bylo více než deset tisíc lidí a asi tři tisíce osobních aut. Jeden majitel ohlásil, že se mu ztratil mercedes za 760 tisíc korun, další auto bylo poškozeno. Ráno, jak se probouzejí další návštěvníci festivalu, tak hlásí další škody. Zatím vyšetřujeme tři vykradené stany," řekla Pivková.

Fanoušci se museli vypořádat s bahnem
Fanoušci se museli vypořádat s bahnem

Davy fanoušků z Polska i Německa

V areálu bylo podle neoficiálních odhadů 15 tisíc návštěvníků, část z nich přijela z Polska a Německa. Zábavu jim znepříjemňovalo všudypřítomné bláto a chlad. Přesný počet diváků organizátoři do sobotní půlnoci nesdělili.

Jedenašedesátiletý Osbourne v dlouhém černém plášti a tričku s velkým stříbrným křížem na zádech s typickými gesty za hlučného doprovodu své skupiny hned po nečekaném příchodu na jeviště, kam dorazil o půl hodiny dříve, než bylo uvedeno v programu, rozjásal davy pod pódiem. Už od prvních skladeb část publika nadšeně skandovala jméno držitele ceny Grammy.

Osbourne představil své nové album Scream, které se pouhý týden od vydání vyšplhalo v Česku na páté místo prodejní hitparády, ale zpíval především starší hity jako I Don't Want to Change the World. Dokonce zazněl i Iron Man, jeden z prvních hitů Osbournovy původní skupiny Black Sabbath. V doprovodné kapele se tuzemským příznivcům představil nový kytarista Gus G., který nahradil uznávaného Zakka Wyldeho a od obecenstva si vysloužil potlesk za svá sóla.

Korn potěšil, Hensley byl velmi stručný


Před Osbournem sklidili velký úspěch američtí rockeři ze skupiny Korn, kteří představili novou desku Remember Who You Are i starší hity. Posluchači tak poprvé mohli slyšet novinky jako Oildale (Leave Me Alone), Never Around či Fear Is A Place To Live, které naznačují, že se Korn vrátili k agresivnějšímu projevu z počátku své kariéry. Podle několika přítomných diváků bylo vrcholem festivalu právě vystoupení pětice v čele se zpěvákem Jonathanem Davisem.

Zklamání svým fanouškům připravil bývalý člen skupiny Uriah Heep Ken Hensley, který kvůli problémům s klávesami odehrál jen dvě skladby. Lépe se ke svým obdivovatelům zachovali skotští Nazareth. Lidé stojící po kotníky v blátě od prvních písní tleskali typickému vypjatému vokálu Dana McCaffertyho a při hitu Dream On se mnozí přítomní přidali zpěvem ke skupině. V samém závěru zazněl největší hit Nazareth, milostná balada Love Hurts.Ozzy Ozzákovi zahraje už tuhle sobotu

29. srpna 2010 v 17:42 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Ozzy Ozzákovi zahraje už tuhle sobotu

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne

V sobotu 28. srpna odstartuje na úpatí Řípu rockový megakoncert Řípfest, na kterém se představí nejenom Ozzy Osbourne nebo Korn, ale s trochou štěstí tam potkáte i Ozzáka.
Do konání mezinárodního mega koncertu Řípfest, na úpatí naší památné hory Říp, zbývá už jen pár dnů. Brány areálu se otevřou v devět hodin ráno a Ozzy Osbourne jako hlavní hvězda večera odehraje koncert v jedenáct hodin večer.

Ozzy Osbourne je ve výborné kondici a do ČR přiletí ve čtvrtek soukromým letadlem. My víme (a vy s námi), že ve 14:20. Pořadatelé pro hosta mimo jiné připravují jídelníček na přírodní bázi a bez alkoholu. Značnou část jeho menu totiž tvoří vegetariánská strava. Legendární Ozzy se na turné připravuje již několik měsíců a prozradil, že se s jeho novou skupinou na koncert v Čechách velice těší. V sobotu otevře své evropské turné právě na Řípfestu a zahraje hity ze své nové desky SCREAM, která se za pouhý jeden týden od vydání vyšplhala v ČR na 5. místo a v USA dokonce na 4. místo v prodejnosti.

V devět hodin vystoupí jako speciální host Ozzyho nu-metalová skupina KORN z USA, která letos vydala novou desku REMEMBER WHO YOU ARE.

Přibližně 500 m od místa konání pořadatelé připravili provizorní parkoviště s možností stanování. Parkoviště bude otevřeno od pátku 27.8. od 16:00 hod. do neděle 29.8. do 13:00 hod. Místo je i na přespání v karavanech nebo přívěsech.

Ozzy zve na Řípfest:
video k článku

Comeback - Ozzy Osbourne zve na Řípfest

Pochválen pan Ozzy Osbourne! V sobotu 28. srpna vystoupí na rockovém festivalu Řípfest Ozzy Osbourne, bude to jeho jediný koncert v České republice, a takovou šanci si přece Ozzák nesmí nechat ujít.


Více podrobností najdete na stránkách festivalu www.ripfest.cz:

Ripfest

Známe jména výherců soutěže o lístky na Řípfest!

29. srpna 2010 v 17:38 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Známe jména výherců soutěže o lístky na Řípfest!

Comeback si Řípfest nenechá ujít!
Comeback si Řípfest nenechá ujít!

Legenda tvrdé rockové hudby Ozzy Osbourne se vrací do Česka v rámci megakoncertu Řípfest a deset comebackovských fanoušků bude zdarma u toho. Jména výherců naleznete zde.
Na soutěžní otázku "Jak se jmenovala zásadní heavymetalová kapela, v které Ozzy Osbourne působil?" odpověděli správně "b) Black Sabbath" níže uvedení soutěžící, kteří vyhráli po dvou lístcích na festival Řípfest.

Jan Juris
Mělník


Kateřina Michlová
Česká Lípa


Markéta Bednaříková
Hulín


Pavel Pavera
Třebohostice


Vít Hejný
Most

Šťastní výherci ať si laskavě připraví foťáky, trička, kalhotky nebo toaletní papír, protože na Řípfestu proběhne vůbec první PODPISOVÁ AKCE COMEBACKU! Vy ostatní nezoufejte a zapojte se do SOUTĚŽE o poslední Ozzyho album "Scream".


Pokud je cédéčko málo, tak si odskočte na internetové stránky MTV, kde právě běží SOUTĚŽ O OSOBNÍ SETKÁNÍ S MISTREM HEAVY MUZIKY.

Že je o co stát, vám připomene DVOJDÍLNÝ ROZHOVOR MTV s metalovou ikonou.

Pochválen pan Ozzy Osbourne!

Kdo vyhrál CD Ozzyho Osbourna?

29. srpna 2010 v 17:36 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Kdo vyhrál CD Ozzyho Osbourna?

Řípfest 2010: Letos dorazí celý Comeback
Řípfest 2010: Letos dorazí celý Comeback

Mezinárodní rockový mega koncert Řípfest 2010 se blíží, už za pár dní vystoupí na pódiu kmotr heavy metalu Ozzy Osbourne a vy jste mohli vyhrát jeho poslední desku Scream.
Řípfest bude letos zásadně poznamenaný Comebackem. Ozzák si nenechá ujít jedinečnou příležitost vidět svůj idol na vlastní oči, a tak na fesťák dorazí s Comebackstanem, kde se bude s celou rodinou fotit a podpisovat o sto péro. V nejbližším okolí stanu se bude navíc čepovat pravý a originální Ozzobír, tedy pivo s příchutí metalu. Dejte si to!

Ozzy Osbourne vydal nedávno fantastické album Scream, které se za jediný týden od vydání vyšplhalo na páté místo nejprodávanějších desek v ČR, a v USA dokonce na místo čtvrté. Pokud jste chtěli mít novou Ozzyho desku doma a odpověděli jste na naši otázku:

Jak se jmenovala zásadní a nezapomenutelně zapomenutá kapela, kterou založili Ozzák a jeho brácha Tomáš?


a) Krleš, krleš
b) Broskvičky
c) Krakatice
...správně a měli jste kapku štěstí, možná se najdete mezi pěti šťastlivci, kteří vyhrávají CD Scream:

Vítězům gratulujeme:
Jan Bašta, Poděbrady
Tomáš Janča, Teplice
Věra Slaběnáková, Brumov-Bylnice
Jaroslav Havel, Kralovice
Petr Kamiš, Praha


Svá CD si výherci mohou vyzvednout ve dnech 24.8. - 28.8. 2010 v době od 9:00 do 16:00 hod. na recepci v hlavní budově TV Nova na adrese Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5.

Pokud je vám to stále málo, tak si odskočte na internetové stránky MTV, kde se rozjela SOUTĚŽ O OSOBNÍ SETKÁNÍ S MISTREM HEAVY MUZIKY.

Že je o co stát, vám připomenou i OBĚ ČÁSTI ROZHOVORU S OZZYM, který natočil exkluzivně pro české MTV.

Pochválen pan Ozzy Osbourne!

Tele Tele - 90. díl

14. srpna 2010 v 12:13 | David a Zdroj: Nova.cz |  TELE TELE

Tele Tele - 90. díl

Kdo by neznal Zbyška a Ctirada nebo Kopečkovy? Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizní obrazovky!


Vážení fanoušci TELE TELE další díly pozastavujeme do 29. 8. 2010. Od 29. 8. 2010 budeme opět pokračovat od 91. dílu. Tímto se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení. David G. admin této stránky.

Řípfest 2010: Ozzáci za necelý litr

13. srpna 2010 v 21:27 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Řípfest 2010: Ozzáci za necelý litr

Řípfest 2010: Ozzáci za necelý litr
Řípfest 2010: Ozzáci za necelý litr

Vĕříte na pátek třináctého jako na nešťastný den? My si myslíme, že tento pátek 13.8. bude naopak pro mnohé dnem štastným!
Řípfest  2010 se rozhodl vyjít vstříc všem ozzfanouškům a vyhlásil na horrový pátek 13. srpna neodolatelnou slevovou nabídku.


Je tady unikátní možnost získat zlevněné vstupenky na koncertní vystoupení legendárního Ozzyho Osbourne pod naší posvátnou horou Říp. Bude zahájen krátkodobý prodej vstupenek do Zlaté zóny za 999,- Kč a do Stříbrné zóny za 777,- Kč.


POZOR: Tato nabídka bude zahájena 13. srpna hned po půlnoci a potrvá do pondĕlí 16. srpna do 9 hodin ráno. 
Zlevněné vstupenky můžete zakoupit ve všech prodejních místech TICKETPRO, TICKETPORTAL, EVENTIM, TICKETSTREAM.

Klikni pro zvětšení ►
Řípfest 2010: Ozzáci za necelý litr (plakát)


Pojďme na Ozzáka i Ozzyho, všechno jedním vrzem!

Zažijte s Comebackem Ozzyho v akci, vyhrajte lístky na Řípfest!

13. srpna 2010 v 21:22 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Zažijte s Comebackem Ozzyho v akci, vyhrajte lístky na Řípfest!

Comeback si Řípfest nenechá ujít!
Comeback si Řípfest nenechá ujít!

Legenda tvrdé rockové hudby Ozzy Osbourne se vrací do Česka v rámci megakoncertu Řípfest, který se koná již 28. srpna u Roudnice nad Labem. Tento jedinečný koncert si Ozzák nesmí nechat ujít a vy můžete být taky u toho.
A taky si připravte foťáky, trička, kalhotky nebo toaletní papír, protože na Řípfestu proběhne vůbec první PODPISOVÁ AKCE COMEBACKU!

Pokud jste zatoužili po volných lístcích na Řípfest, kde kromě Ozzyho vystoupí ještě titáni nu-metalu Korn nebo věhlasní Nazareth, pak stačí odpovědět na následující otázku.

Jak se jmenovala zásadní heavymetalová kapela, v které Ozzy Osbourne působil?

a) Black Prayer
b) Black Sabbath
c) Black Dejdar

Odpověď označte předmětem "OZZY" a pošlete ji nejpozději do neděle 15. srpna 12 hodin na adresu comeback@nova.cz. Uveďte své jméno, adresu a telefonní číslo. Více odpovědí od jednoho soutěžícího bude vyřazeno. Kompletní pravidla se dočtete v HERNÍM ŘÁDU.

Pět z vás získá po dvou lístcích na festival Řípfest. A to zdaleka není vše. Během následujícího týdne se na webu Comebacku objeví soutěž o poslední Ozzyho desku Scream a exkluzivní rozhovor, který vám umožní potykat si virtuálně se samotným Ozzym Osbournem.

Pokud je vám to stále málo, tak si odskočte na internetové stránky MTV, kde se právě rozjela SOUTĚŽ O OSOBNÍ SETKÁNÍ S MISTREM HEAVY MUZIKY.

Že je o co stát, vám připomene i PRVNÍ ČÁST ROZHOVORU MTV s metalovou ikonou.

Pochválen pan Ozzy Osbourne!

Potká se Ozzák s Ozzym?

13. srpna 2010 v 21:19 | David a Zdroj: Nova.cz |  Comeback

Potká se Ozzák s Ozzym?

Comeback - Ozzy Osbourne zve na Řípfest

Je to tak. Ozzy Osbourne míří do Česka a Comeback u toho jednoznačně nesmí chybět. Nenechte si ujít tuhle příležitost ani vy!
Pochválen pan Ozzy Osbourne! V sobotu 28. srpna vystoupí na rockovém festivalu Řípfest Ozzy Osbourne, bude to jeho jediný koncert v České republice, a takovou šanci si přece Ozzák nesmí nechat ujít.

A nenechte si ji ujít ani vy, protože pod horu Říp s Ozzákem vyrazí i všichni z Comebacku! Můžete se s osazenstvem Comebacku nejenom sejít, ale ti průbojnější i ulovit nějaký ten autogram, Marcelčinu podprsenku nebo třeba Lexovu čepici. Od vzniku Comebacku to bude vůbec poprvé, kdy se fanoušci budou moci setkat se všemi oblíbenými postavami z Comebacku pohromadě. A takové šance se přece nezahazují...

Jestli se Ozzák s Ozzym nakonec doopravdy paroháčem pozdraví, to necháme osudu. Jak ho ale známe, on už si to nějak zařídí.

>>>Vy o setkání s Ozzym můžete exkluzivně soutěžit už teď a to s MTV. Tak neváhejte a klikněte SEM. <<<

Sledujte web Comebacku pozorně, buďte ve střehu a dozvíte se víc... Nechte se překvapit, co pro vás do festivalu chystáme.

Více podrobností najdete na stránkách festivalu www.ripfest.cz:

Ripfest

Comeback - Ozzy Osbourne zve na Řípfest

Pochválen pan Ozzy Osbourne! V sobotu 28. srpna vystoupí na rockovém festivalu Řípfest Ozzy Osbourne, bude to jeho jediný koncert v České republice, a takovou šanci si přece Ozzák nesmí nechat ujít.


Tele Tele - 89. díl

13. srpna 2010 v 0:04 | David a Zdroj: Nova.cz |  TELE TELE

Tele Tele - 89. díl

Kdo by neznal Zbyška a Ctirada nebo Kopečkovy? Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizní obrazovky!Crazy Frog - In the House

12. srpna 2010 v 15:09 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy
Tak toto video mě osobně pobavilo.


Funnybear - Cho Kakao

12. srpna 2010 v 15:02 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy

Blbá blondýna Iva Pazderková - příběh na "B"

12. srpna 2010 v 15:00 | David a Zdroj: YouTube |  Vtipná videa

Na stojáka, Iva Pazderková v novém videu vypráví vtip o blondýně a příběh na "B"

Pigloo - Le Ragga Des Pingouins

12. srpna 2010 v 14:55 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy

Tele Tele - 88. díl

12. srpna 2010 v 11:51 | David a Zdroj: Nova.cz |  TELE TELE

Tele Tele - 88. díl

Kdo by neznal Zbyška a Ctirada nebo Kopečkovy? Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizní obrazovky!


Tele Tele - 87. díl

11. srpna 2010 v 15:38 | David a Zdroj: Nova.cz |  TELE TELE

Tele Tele - 87. díl

Kdo by neznal Zbyška a Ctirada nebo Kopečkovy? Podívejte se na další díl Tele Tele tak, jak jej znáte z televizní obrazovky!