Prosinec 2010

PF 2011

31. prosince 2010 v 22:20 | David |  Tyfloturistický oddíl

Přeji Vám to nejlepší do roku 2011 a úspěšné vykročení do nového roku 2011 a ať je mnohem lepší než tento rok letošní 2010. Tak AHHHOOOOJJJJ! PF 2011!!!!!!!!

pf 2011

Jako dárek k novému roku přidávám vlastnoručně vyrobené video. Ať se vám líbí.


A je to tady. Silvestr a konec roku 2010. Tentokrát tu bude rok 2011 (PF 2011). Přeju všechno nejlepší do roku 2011 a ať se v tom novém roce vám daří a ať se v něm neztratíte.

Toto je moje poslední speciální video a rozloučení s rokem 2010.

Do konce roku nám zbývá přesně 1 hodina a 39 minut. TAKŽE VŠE NEJ A JEŠTĚ JEDNOU PF 2011.

Dnesšní poslední TV TIP

27. prosince 2010 v 16:12 | David |  Různé články
14:20 - 16:05 Sám doma a bohatý
(Richie Rich) Macaulay Culkin je nejbohatším dítětem na světě, ale přestože miluje své starostlivé rodiče, není šťastný - chybějí mu totiž kamarádi. Jenže jednou rodiče zmizí v Bermudském trojúhelníku a chlapec je musí zachránit... Americká komedie (1994). Dále hrají: J. Hyde, E. Herrmann, Ch. Ebersole, J. Larroquette... Režie: D. Petrie.


Americká filmová komedie o tom, že být nejbohatší dítě na světě není špatné, ale mnohem lepší je mít partu opravdových přátel.

Název filmu sice avizuje volné pokračování úspěšných komedií Sám doma a Sám doma: Ztracený v New Yorku, jde však o úplně nový film, který s předcházejícími pojí jen představitel hlavní úlohy Macaulay Culkin. Hlavní hrdina se tentokrát nejmenuje Kevin, ale Richie Rich a je nejbohatším dítětem na zemi. Ve svém obrovském rodinném sídle má vše, na co si jen vzpomene. Přece však Richiemu neco chybí. Jsou to přátelé, které si za žádné peníze koupit nemůže...

obrazek
Malý Richie je nejbohatší dítě světa, což je zcela přirozené, protože jeho rodiče jsou nejbohatší lidé světa. Richie má všechno nač si vzpomene. Soukromou restauraci McDonald, psa Dolara a Claudii Schiffer jako osobní trenérku aerobiku. Něco mu však přece jen chybí, a to pár opravdu dobrých kamarádů. Při zahájení provozu nové otcovy továrny si všimne party, hrající na blízkém plácku baseball. Zatímco rodiče, kteří odletěli na večeři s anglickou královnou, jsou nuceni nouzově přistát na moři po výbuchu bomby, pozve věrný komorník Cadbury do přepychového sídla partu z plácku. Příjemný večer Richiemu pokazí nejprve zjištění, že komorník dětem za návštěvu zaplatil a vzápětí zpráva, že jeho rodiče zmizeli.
obrazek
Bombu umístil do letadla osobní strážce, pracující pro Van Dougha, který se tak chce zmocnit obrovského majetku. Zbývá odstranit ještě Richieho. To se ovšem ukáže mnohem obtížnější než by se mohlo na první pohled zdát. Richie se totiž společně s Cadburym a partou z plácku pustí do boje a samozřejmě dokáže po dramatické bitvě vedené poněkud netradičními prostředky slavně zvítězit.


Upoutávka a ukázka:obrazek

Režie
Donald Petrie

Scénář
Neil Tolkin
Tom S. Parker
Jim Jennewein

Produkce
Joe Bilella
John Davis
Dan Kolsrud
Jon Shapiro
Joel Silver

Hudba
Alan Silvestri

Kamera
Don Burgess

Herci
Macaulay Culkin Richard Rich ml.
Jonathan Hyde Herbert A.R. Cadbury
Edward Herrmann Richard Rich st.
Christine Ebersoleová Regina Richová
John Larroquette Lawrence Van Dough
Michael McShane Profesor Keenbean
Chelcie Ross Pan Ferguson
Mariangela Pinová Diane Pazinski
Stephi Lineburgová Gloria
Michael Maccarone Tony
Joel Robinson Omar
Jonathan Hilario Pee Wee
Reggie Jackson Trenér Jackson
Claudia Schifferová Instruktorka Claudia
Wanda Christineová Novinářka v továrně
Stacy Logan Nash
Eddie Bo Smith Jr. Ambler
Kent Logsdon Zullo
Sean A. Tate Reynolds
David Fawcett Šofér

Hezké Vánoce

26. prosince 2010 v 17:18 | David |  Tyfloturistický oddíl

Hezké Vánoce


Hezké prožití vánočních svátků přeje GrilDave007.


Dnešní TV TIP právě teď

26. prosince 2010 v 10:07 | David |  Různé články
TV PRIMA 09:20 - 10:55 Sám doma 4
(Home Alone 4) Kevinovi se stýská po otci a rozjede se za ním a jeho novou přítelkyní. U otce se mu moc líbí, jelikož má přepychově vybavený pokoj, ale vše se změní, když se v domě utká s lupiči. Nikdo mu bohužel nevěří... Americká rodinná komedie (2002). Hrají: M. Weinberg, F. Stewart, J. Beghe, J. Goingová... Režie: R. Daniel.


Trávit Vánoce s otcem a jeho novou přítelkyní je čím dál nesnesitelnější, přestože má Kevin kolem sebe hračky a techniku, o které si každé dítě může nechat jen zdát. Ale i letošní svátky si díky dvěma zlodějům rozhodně užije! Kevin má totiž v zásobě mnohem zábavnější a modernější věcičky a může tyto zloděje poslat k ledu navždy. A dokonce může dát dohromady i své rodiče.

Upoutávka a ukázky:

obrazek
obrazek


Dnešní sváteční TV TIP

25. prosince 2010 v 13:56 | David |  Různé články

TV PRIMA 14:45 - 16:35 Sám doma 3
(Home Alone 3) Malému Alexovi se náhodnou ocitne v rukou raketový čip, po němž pátrají čtyři nebezpeční zločinci. Chlapec se jich nezalekne a postaví se jim s důvtipem sobě vlastním... Americká komedie (1997). Hrají: A. D. Linz, O. Krupa, R. Kihlstedtová, L. Von Dohlen, D. Thornton... Režie: R. Gosnell.


Přemůže malý Alex pomocí důmyslných pastí čtveřici zločinců mezinárodního formátu?

Osud celého lidstva právě visí na velmi tenkounkém vlásku, ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkali se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ten má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku krytý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní. Zatímco teroristické špičky s chystají k loupežnému útoku, opuštěný Alex si hoví v pohodlném bytě na okrají Chicaga a je pevně odhodlán i připraven svůj klid ubránit za každou cenu!

obrazek
Mezinárodní zločinec Beaupre uzavře s čínskou mafií milionový obchod, ve kterém jde o ukradený raketový čip. Na letišti ukryjí čip do hračky, dálkově ovládaného autíčka, tašku s autíčkem si však omylem odnese stará paní Hessová. Zločincům se podaří vypátrat ulici, ve které žena bydlí. Pronajmou si jeden z volných domků a další dny se pustí do hledání. Mezitím ovšem autíčko opět změní majitele, když ho stará paní věnuje osmiletému Alexovi Pruittovi ze sousedství za to, že jí uklidil sníh před domem. Ten musí další dny zůstat doma, protože dostal plané neštovice. Nudí se a sleduje dalekohledem okolí domu. Tak si všimne podezřelé bandy.
obrazek
Zavolá policii, jenže zločinci se včas ztratí a Alexovi nikdo nevěří. Stejná situace se opakuje i další den a opět mu nikdo nevěří. Alex se rozhodne získat dostatečně pádný důkaz a pošle zločincům v patách autíčko s připevněnou videokamerou. Zločinci si ho však všimnou a přestože se Alexovi podaří s autíčkem ujet, podaří se zločincům zjistit, kde mají čip hledat. Jenže Alex pochopil, že jim jde především o jeho autíčko a objeví uvnitř čip s logem vojenské letectva. Zavolá na štáb, operační důstojník mu však nevěří. Alex ho tedy přiměje, aby si alespoň zapsal číslo čipu. Taky tuší, že se zločinci bude muset utkat a rozhodne se na nadcházející bitvu důkladně připravit.
obrazek
Vymyslí a sestrojí desítky důmyslných pastí a nástrah. Pasti v prvním obranném valu kolem domu sice značně pochroumají sebedůvěru zločinců, přesto se jim však podaří proniknout do domu. Alexovi pomáhá nejen vlastní důvtip, ale také mluvící papoušek a ochočená bílá krysa Doris a společně dávají čtveřici zločinců pořádně zabrat. Dokáže však osmiletý Alex vzdorovat dostatečně dlouho?

Upoutávka a ukázky:

obrazek
obrazek
Režie
Raja Gosnell

Scénář
John Hughes

Produkce
Hilton A. Green
John Hughes
Ricardo Mestres
Nilo Rodis-Jamero

Hudba
Nick Glennie-Smith

Kamera
Julio Macat

Herci
Alex D. Linz Alex Pruitt
Olek Krupa Petr Beaupre
Rya Kihlstedtová Alice Ribbonsová
Lenny von Dohlen Burton Jernigan
David Thornton Earl Unger
Haviland Morrisová Karen Pruittová
Kevin Kilner Jack Pruitt
Marian Seldesová Paní Hessová
Seth Smith Stan Pruitt
Scarlett Johanssonová Molly Pruittová
Christopher Curry Agent Stuckey
Baxter Harris Policejní kapitán
James Saito
Kevin Gudahl Techie
Richard Hamilton Cab Driver
Freeman Coffey Recruiting Officer
Neil Flynn Police Officer #1
Tony Mockus Jr. Police Officer #2
Pat Healy Agent Rogers
James Chisem Police Officer #3
Darwin Harris Photographer
Zachary Lee Johnny Allen
Scott Prestin Head Airport Security Officer
Jerod Howard Airline Traveler

Dnešní vánoční TV TIP

24. prosince 2010 v 12:02 | David |  Různé články
TV PRIMA 11:35 - 13:40 Sám doma 2: Ztracen  v New Yorku
(Home Alone 2: Lost in New York) Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku. Zpočátku je vylekaný, ale když má u sebe všechny otcovy peníze, ubytuje se v nejdražším hotelu a začne si užívat vánoční pohodu. Ještě netuší, jaké nepříjemné setkání ho čeká... Americká rodinná komedie (1992). Hrají: M. Culkin, J. Pesci, D. Stern, C. O'Haraová, J. Heard... Režie: Ch. Columbus.


Jsou znovu vánoce a malý Kevin se opět ztratí své rodině... tentokrát však v New Yorku...

obrazek
Pokračování mimořádně úspěšné komedie o střetnutí malého Kevina McCalistera s dvojicí neodbytných lupičů. Od událostí prvního dílu uplynul rok. Opět se blíží vánoce a McCalisterovi se chystají opět strávit prázdniny mimo domov, samozřejmě i tentokrát s rodinou strýčka Franka. Kevin, který se popral se starším bratrem Buzzem je za trest opět vyhoštěn do ložnice v podkroví, rodina ráno opět zaspí a cesta na letiště se jako tradičně změní v dostihy. Přestože tentokrát Kevina doma nezapomenou, ve zmatku na letišti Kevin omylem nastoupí do jiného letadla a ocitne se v New Yorku. Sem se ve stejnou dobu dostanou také uprchlí zlodějíčci Marv a Harry.
obrazek
Kevin si důmyslnou fintou objedná pokoj v hotelu Plaza a pak si užívá díky kreditní kartě svého otce (podezřívavého hotelového zřízence se přitom zbaví osvědčeným trikem s nafukovacím panákem a magnetofonovou nahrávkou). Okouzlen hračkami tráví Kevin druhý den v obchodě pana Duncana. Potom se ovšem kouzelné vánoce pokazí. Nejprve narazí na Harryho a Marva, kteří se rozhodli vyloupit právě obchod pana Duncana, a potom na hotelového zřízence, který jej obviní, že kreditní karta je falešná. Kevin uteče z hotelu a vydá se hledat dům otcova bratra Boba.
obrazek
Dům je však prázdný, protože rodina odjela do Paříže. Kevin se rozhodne zabránit zlodějům v loupeži, pronikne do strýcova domu a připraví tu řadu důmyslných pastí. V Duncanově hračkářství pak oba zloděje vyfotí při činu, rozbije výkladní skříň, aby přivolal policii a vláká lupiče do domu plného překvapení.

Upoutávky a ukázky:


BONUS:


obrazek
obrazek
obrazek

Režie
Chris Columbus

Scénář
John Hughes

Produkce
Duncan Henderson
John Hughes
Mark Radcliffe
Richard Vane

Hudba
Alan Menken
John Williams
John Williams

Kamera
Julio Macat

Herci
Macaulay Culkin Kevin McCallister
Joe Pesci Harry Lime
Catherine O'Haraová Matka
Daniel Stern Marv Merchants
John Heard Otec
Devin Ratray Buzz
Hillary Wolfová Megan
Maureen Elisabeth Shayová Linnie
Michael C. Maronna Jeff
Gerry Bamman Strýc Frank
Terrie Snellová Teta Leslie
Jedidiah Cohen Rod
Senta Mosesová Tracy
Daiana Campeanuová Sondra
Kieran Culkin Fuller
Anna Slotkyová Brook
Tim Curry pan Hector, Hotel Concierge
Brenda Frickerová Central Park Pigeon žena
Eddie Bracken pan E.F. Duncan, Owner Duncan's Toy Chest
Dana Iveyová paní Stone, Desk Check-In Clerk
Rob Schneider Cedrick, Hotel Luggage & Bell muž
Leigh Zimmermanová Fashion Model
Ralph Foody Gangster Johnny on TV
Clare Hoaková Girl Gangster on TV
Monica Devereuxová Hotel Operator
Bob Eubanks Ding-Dang-Dong Host
Rip Taylor Celeb #1
Jaye P. Morgan Celeb #2
Jimmie Walker Celeb #3
Joe Liss Skycap O'Hare #2
Teri McEvoyová Agent #3 - NY Gate / O'Hare
Ally Sheedyová NY Ticket Agent
Harry Hutchinson Ticket Taker
Clarke Devereux Ticket Taker / Evidence Specialist
Venessia Valentinová Flight Attendant
Rod Sell Officer Bennett
Ron Canada Times Square Cop
Cedric Young Cop in Central Park
Mark Morettini Arresting Cop in Central Park #2
Abdoulaye NGom Bead Necklace Vendor
Michael Goldfinger Limo Driver
Mario Todisco Cab Driver
Anthony Cannata Sergeant in Toy Store
Eleanor Columbusová Little Girl in Toy Store
Karen Giordanová Streetwalker #1
Kevin Thomas Geeky Kid
Chris Columbus muž in Toy Store
Jonathon Gentry Choir Boy
Eden Riegel Choir member
Donald Trump on

Ranní show Evropy 2 na Štědrý den

23. prosince 2010 v 22:22 | David |  Různé články

Ranní Show o Vánocích

Ranní show Evropy 2 na štědrý den (24. 12. 2009). A tentokrát od 6 hodin až do 12 hodin. To bude zase nářez!

Speciální Vánoční ranní show Evropy 2 dvojnásobná ne od 6 do 9 jako obvykle ale od 6 do 12 hodin.
Nenechte si ujít.

Ranní show Evropy 2 je šestihodinovou smrští, která tě dokonale probere bez ohledu na roční období, tvůj aktuální zdravotní stav, věk, finanční situaci...

Ranní Show o Vánocích


Rozhlasovou stanici Evropa 2 naladíte přes internet na www.evropa2.cz nebo přes tyto vysíllače.


TV TIPY na Štědrý den (24. prosince) PRIMA

23. prosince 2010 v 22:06 | David |  Různé články

24. prosince

PRIMA


06:15 - 07:05 Svátky vem kačer
Kačer Daffy nemá rád Vánoce, zato miluje peníze. Podaří se vánočním duchům vystrašit kačera natolik, aby změnil názor? Americký animovaný film (2006).


Ukázka:


07:05 - 08:25 Vše nejlepší my přejem vám
Animovaný vánoční speciál z dílny Walta Disneyho (2010).


Vánoční animovaný pohádkový příběh z dílna Walta Disneye.
Uvidíme dva dareby z Rychlé roty, Chipa a Dalea, kteří se na Vánoce chtějí pobavit na účet Mickeyho Mouse a hlídacího psa Pluta. Kačer Donald a jeho synovci si zase chtějí užít klasických zimních radovánek při sáňkování, stavění sněhuláka a koulovačce. Peter Pan se snaží naučit Wendy, Michaela a Johna létat a s jeho pomocí si všichni užijí nádherný noční let nad Londýnem. Koloušek Bambi zažije dobrodružství na ledě, Pinocchio zazpívá publiku vánoční píseň, pejskové Lady a Tramp se chystají na večeři pro dva, Sněhurka se sedmi trpaslíky a doprovodnou kapelou předvedou taneční show... A to zdaleka není všechno - spoustu dalších kreslených kamarádů uvidíme ve speciálním vánočním pohádkovém speciálu plném krásných melodií a legrace!

08:25 - 09:55 Pyšná princezna
Našli, rádcové? Nenašli? Protože nehledali na Primě. Ta uvádí nejoblíbenější filmovou pohádku o moudrém králi Miroslavovi, který napravil princeznu Krasomilu... Český film (1952). Hrají: V. Ráž, A. Vránová, S. Neumann, M. Kopecký, J. Hlinomaz, M. Sýkorová... Režie: B. Zeman (čb).


Nejslavnější česká filmová pohádka podle předlohy Boženy Němcové Potrestaná pýcha.

Pohádka všech českých pohádek o pyšné princezně Krasomile, která odmítla vzít si za muže krále Miroslava. Ten si to však nenechal líbit a v přestrojení za zahradníka se dostal do služby na její zámek. Pomocí práce a lásky napravil princezninu pýchu, nejdřív však pro ni vypěstoval zpívající květinu. A to nebylo v Půlnočním království jen tak - díky proradným rádcům král zakázal v celé své zemi zpívat. Než se vše v dobré obrátilo, museli Král Miroslav s princeznou Krasomilou uprchnout ze zámku, cestou se skrývat u prostých lidí, a tím se princezně otevřely ještě více věci, o kterých neměla dosud ani tušení...

Ukázky z pohádky:


09:55 - 11:35 Sůl nad zlato
Tři královské dcery mají přesvědčit svého otce o své lásce. Nejmladší Maruška prohlásí, že má svého otce ráda jako sůl, a vzápětí je vyhnána z domu... Slovensko-německá pohádka (1982). Hrají: J. Kukura, L. Šafránková, L. Chudík... Režie: M. Hollý.


Klasická pohádka o síle lásky, která je mocnější než všechno zlato na světě.

Vše začíná turnajem, na němž udatní rytíři bojují o přízeň Vandy, Barbory a Marušky, tří dcer krále Pravoslava. Zatímco nápadníci Vandy a Barbory zdolali úspěšné své soky, Maruška uteče do své zahrady a setká se tu se svým tajným ctitelem. Krásný a tajemný princ je ve skutečnosti synem Krále podzemí, který jej marně varuje před lidskou povrchností. Král chce korunu svěřit té z dcer, která mu nejvroucněji vyjádří lásku. Zatímco Vanda s Barborou mluví o zlatě a špercích, Maruška prohlásí, že má otce ráda jako sůl, která je pro ni nad zlato. Uražený král Marušku vyžene z paláce a hrubě poníží Solného prince. V té chvíli se zjeví král podzemí a Pravoslavovo království prokleje. Všechna se sůl se změní ve zlato. Počáteční radost však netrvá dlouho. Je na Marušce, aby zachránila nejen království svého otce, ale i Solného prince, proměněného v sochu.

Ukázky z pohádky:


11:35 - 13:40 Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku. Zpočátku je vylekaný, ale když má u sebe všechny otcovy peníze, ubytuje se v nejdražším hotelu a začne si užívat vánoční pohodu. Ještě netuší, jaké nepříjemné setkání ho čeká... Americká rodinná komedie (1992). Hrají: M. Culkin, J. Pesci, D. Stern, C. O'Haraová, J. Heard... Režie: Ch. Columbus.


Jsou znovu vánoce a malý Kevin se opět ztratí své rodině... tentokrát však v New Yorku...
obrazek
Pokračování mimořádně úspěšné komedie o střetnutí malého Kevina McCalistera s dvojicí neodbytných lupičů. Od událostí prvního dílu uplynul rok. Opět se blíží vánoce a McCalisterovi se chystají opět strávit prázdniny mimo domov, samozřejmě i tentokrát s rodinou strýčka Franka. Kevin, který se popral se starším bratrem Buzzem je za trest opět vyhoštěn do ložnice v podkroví, rodina ráno opět zaspí a cesta na letiště se jako tradičně změní v dostihy. Přestože tentokrát Kevina doma nezapomenou, ve zmatku na letišti Kevin omylem nastoupí do jiného letadla a ocitne se v New Yorku. Sem se ve stejnou dobu dostanou také uprchlí zlodějíčci Marv a Harry.
obrazek
Kevin si důmyslnou fintou objedná pokoj v hotelu Plaza a pak si užívá díky kreditní kartě svého otce (podezřívavého hotelového zřízence se přitom zbaví osvědčeným trikem s nafukovacím panákem a magnetofonovou nahrávkou). Okouzlen hračkami tráví Kevin druhý den v obchodě pana Duncana. Potom se ovšem kouzelné vánoce pokazí. Nejprve narazí na Harryho a Marva, kteří se rozhodli vyloupit právě obchod pana Duncana, a potom na hotelového zřízence, který jej obviní, že kreditní karta je falešná. Kevin uteče z hotelu a vydá se hledat dům otcova bratra Boba.
obrazek
Dům je však prázdný, protože rodina odjela do Paříže. Kevin se rozhodne zabránit zlodějům v loupeži, pronikne do strýcova domu a připraví tu řadu důmyslných pastí. V Duncanově hračkářství pak oba zloděje vyfotí při činu, rozbije výkladní skříň, aby přivolal policii a vláká lupiče do domu plného překvapení.


Upoutávka a ukázky:


17:20 - 17:30 Zprávy TV Prima
Taneční akce na Hlavním nádraží | Dancing at Central Prague station (26.11.2010)

23. prosince 2010 v 15:45 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy
Přes 70 nadšenců překvapilo náhodné kolemjdoucí tancem a zpěvem. All you need is love!

More than 70 enthusiasts surprised by-passers with dance and singing. All you need is love!

http://www.hlavak.cz


MIKA - Lollipop

23. prosince 2010 v 15:44 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy

Rytmus feat. Ego - Salalaj (NEW 09 SK) [UNOFFICIAL VIDEO CLIP]

23. prosince 2010 v 15:42 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy
Umělec: Rytmus
Vydavatel: EMI/Virgin
Nejznámější a nejkontroverznější rapper a zpěvák slovenské a české hudobní scény, člen úspěšné skupiny Kontrafakt - Rytmus se hlásí s novým albem. Roku 2006 mu vyšlo první sólové album Bengoro které vyvolalo všude velké a výrazné ováce, či už pozitivní anebo negativní. V loni dal o sobě vědět s kompilací Si Zabil a tento rok už se objeví na pultech dlouho očakávaný nový opus Kráľ.
Album se natáčelo v studiu Igora Kmeťa mladšího - Gitano Records. Hudobně se na albu podílí už vzpomínaný Igor Kmeťo ml., Tomi, DJ Wich, Mad Skill z Německa, a objeví se hudobní produkce i ze zámoří. Taktéž bude obsahovat píseň Verejný Nepriateľ ke které Rytmus natočil i významný videoklip a ne jen díky nadprůměrnému budgetu samotné produkce videa. Jako jediný rapper na albu hostuje jeho kolega, kamarád Ego. Album plné hudby, plné emocí, plné kvality.


No prostě DEBIL

23. prosince 2010 v 15:40 | David a Zdroj: YouTube |  Vtipná videa

NH6 - Robíme to pre vás (produkce Emeres)

23. prosince 2010 v 15:38 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy
Vítězný semifinálový track z Česko Slovensko má talent, rap NH6, hudební produkce Emeres, master Fosco Alma.


Flipside @ 5 - Guest DJ: Dan Morrell

23. prosince 2010 v 15:37 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy

Train - Shake Up Christmas

23. prosince 2010 v 15:36 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy

Merry Christmas Everyone - Shakin Stevens

23. prosince 2010 v 15:31 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy


Fred Figglehorn - Christmas Cash - Official Music Video

23. prosince 2010 v 15:27 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy

The Christmas Shoes

23. prosince 2010 v 14:54 | David a Zdroj: YouTube |  Videoklipy