Duben 2011

Nejlepší výmluvy při zkoušení

27. dubna 2011 v 15:39 | David |  Vtipy

Nejlepší výmluvy při zkoušení

1)Promiňte, já se nemohl učit, neměl jsem čas, protože osmdesátiosmiletá sousedka si zabouchla klíče, tak jsem musel přelézat balkonem k ní do bytu, abych jí mohl otevřít...

2) Já jsem ten úkol chtěl udělat, ale v té zimě, co máme doma, mi ztuhnul inkoust!

3)Neumím to, protože u romských sousedů hořelo a já do rána vynášel jejich děti, mají jich moc!

4) Omlouvám se, že jsem včera nepřišel na test, ale u doktora v čekárně byly samé holky a od Vás vím, že dámy mají přednost!

5) Nemohl jsem ten test podepsat! Rodiče mi říkali, že nemám podepisovat věci, kterým nerozumím.

6) Spletl jsem si školy, proto jsem nepřišel.

7) Já bych vám rád řekl, kam uvěznili Napoleona, jenže já na ně nechci žalovat.

8) Není moje chyba, že jsem se to nenaučil. Otec moc hlasitě chrápal.

9) Když mi dáte jedničku, tak slibuju, že si půjdu sednout.

10) Rád bych vám řekl, kde leží Malta, ale už jste přece dospělý člověk, musíte si to už zvládnout zjistit sám.

Omlouvám se

11. dubna 2011 v 0:04 | David
Omlouvám se za dočasné přeušení článku na těchto stránkách. Poslední dobou jsem hodně vytíženej. Doplnění článku (hlavně s Comebackem a Matějskou) doplním později.

Děkuji za pochopení.

GrilDave007.Dnes je opět po roce den pro zdravotně postižené na Matějské pouti

4. dubna 2011 v 7:02 | David |  Matějská pouť
Dnes je opět po roce den pro zdravotně postižené na Matějské pouti.

V pondělí 04. dubna 2011 se koná jubilejní 20. ročník akce "Den pro zdravotně postižené děti", který se uskuteční v rámci 48. ročníku tradiční jarní akce "Matějská pouť" na Výstavišti Praha - Holešovice. První ročník pro zdravotně postižené byl uskutečněn v roce 1991.

Den pro zdravotně postižené


Veškeré atrakce ZDARMA

Společnost KOČKA s.r.o. pořádá v rámci Matějské pouti, tak jako každoročně tradiční "Den pro zdravotně postižené děti, děti z dětských domovů a azylových domů" dne 04.dubna 2011. Celá akce je přístupná dětem s handicapem v doprovodu jejich rodičů, vychovatelů či kamarádů, dále pak dětským domovům, azylovým domům a ostatním ústavům. Veškeré atrakce budou dětem k dispozici od 11: 00 - 15:00 hodin zcela zdarma. Kromě atrakcí mohou děti shlédnout též od 11:00 - 15:00 hodin stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek "Mořský svět" a doprovodný zábavný program a vystoupení klaunů z umělecké skupiny MEDUZA na Křižíkově fontáně též od 11:00 - 15:00 hodin. Společnost KOČKA s.r.o. chystá od 15:00 do 17:00 hodin koncert předních českých umělců na Křižíkově fontáně. Na koncertě vystoupí Michal David, Pavel Vítek, Yveta Blanarovičová, Marian Vojtko, Daniel Hůlka, Kamila Nývltová, Daniel Barták, Tomáš Lobl, Radka Fišarová a František Šimčík z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Kulturní odpoledne na Křižíkově fontáně bude moderovat Martin Dejdar.

Matějská zdarma

Matějská pouť je jednou za rok zdarma pro postižené a děti z dětských domovů.


KOČKA a INCHEBA EXPO PRAHA
POŘÁDAJÍ DEN PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ
Dětem s průkazkou ZTP a jejich rodičům
Pedagogům a ředitelům škol, internátů,
ústavům, spolkům a sdružením zdravotně postižených.
Akce bude přístupná výhradně dětem s handicapem a jejich rodičům, vychovatelům či kamarádům, kteří je budou doprovázet.
Všechny atrakce budou k dispozici od 11:00 do 15:00 hodin zdarma.
Srdečně zveme milovníky pouťového veselí na kolotoče, centrifugy, lochnesky, autíčka, houpačky a další atrakce.
V době od 11,00 do 15,00 hodin si budou mít návštěvníci možnost zdarma prohlédnout stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek "Mořský svět" / SEA WORLD - ředitel Josef Voleman/, umístěnou v horní části areálu Výstaviště /cestou od hlavního vstupu na Matějskou pouť/. Od 11,00 do 15,00h. bude
otevřena zdarma Křižíkova fontána s hudební produkcí a světelnými efekty /agentura ORFEUS - ředitel
Mgr.Miloslav Janíček/ .
Na Křižíkově fontáně od 11,00 do 15,00 hodin vystoupí umělecká skupina MEDUZA se svým programem, zároveň budou pořádány různé soutěže /tanec, zpěv a další/ a mezi děti rozdávány upomínkové předměty.
Pro návštěvníky je i letos od 15,00 h do 17,00 hodin připraven kulturní doprovodný program na Křižíkově fontáně - koncert s předními umělci POP MUSIC /Michal David, Pavel Vítek, Yveta Blanarovičová, Marian Vojtko, Daniel Hůlka, Kamila Nývltová, Daniel Barták, Tomáš Lobl, Radka Fišarová a František Šimčík z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT./, který zajišťujÍ organizátoři akce. Jako překvapení pro děti bude moderátor celého kulturního
programu (Martin Dejdar).
Vzhledem ke zkušenostem z předchozích ročníků jsme si vědomi toho, že již znáte veškeré důležité organizační pokyny pro to, aby si děti den užily bez problémů a s radostí. Přesto Vás opětovně i letos žádáme o jejich dodržení. Důležité je zajistit dětem doprovod rodičů a vychovatelů, kteří pomohou při nastupování a vystupování z atrakcí a zároveň budou maximálně dbát na bezpečnost. Dále je třeba děti vybavit kontaktní osobou a telefonním číslem na jejich doprovod pro případ ztráty dítěte nebo dalších závažných důvodů.
Pro urychlení odbavování a lepší dostupnost je pro vás zajištěno parkování zdarma na parkovišti ve spodní části areálu Výstaviště Praha - Holešovice, parkovišti HC Sparta a na parkovišti Parking Praha (v ulici Za Elektrárnou).
Pro zdárný a bezpečný průběh akce spolupracují organizátoři s p.Markem Ječménkem, starostou MČ Prahy 7, p.Jiřím Vackem, ředitelem MP Prahy 7 a Bc.Jaroslavem Fialou, vedoucím místního oddělení policie - Výstaviště.
Organizátoři akce INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o. (Výstaviště Praha - Holešovice) a KOČKA s.r.o./jednatel firmy p.Kočka Jan/ Vás srdečně zvou k návštěvě a přejí hezké zážitky.