Říjen 2011

Václavská pouť 2011 - DEN PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ DĚTI

17. října 2011 v 9:12 | David |  Matějská pouť

DEN PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ DĚTI

V rámci Podzimní Václavské pouti, kterou si návštěvníci mohou užívat až do 30. října, se již tradičně opět uskuteční každoroční Den pro zdravotně postižené děti. Spolupořadatelem tohoto milého dne pro znevýhodněné a postižené děti je i letos společnost Incheba Praha. "Tentokrát je termín Dne pro postižené děti stanoven na pondělí 17. 10. 2011. Právě v tento den mohou děti s hendikepem v doprovodu rodičů, vychovatelů či kamarádů, ale také děti z dětských domovů, azylových domů a ostatních ústavů řádit na všech atrakcích lunaparku na Výstavišti v pražských Holešovicích zcela zdarma a to od 12 do 16 hodin. To ale není zdaleka vše. Bezplatně mohou také v tento den shlédnout stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek v Mořském světě," uvedla tisková mluvčí Incheby Praha.
Úžasný bude také doprovodný program na Křižíkově fontáně. Ani letos nebude chybět koncert předních českých umělců. Dětem zazpívá například oblíbený Michal David, vítěz ankety Tý Tý v kategorii zpěvák, kterého děti zbožňují. Úsměvy na dětských tvářích vykouzlí také vystoupení klaunů ze skupiny Medúza a další atraktivní program plný soutěží.
V celém areálu je také rozmístěn stánkový prodej s různým sortimentem zboží, občerstvením a orientálními cukrovinkami. V areálu Výstaviště můžete strávit příjemně celý den, neboť jsou zde otevřeny i další zábavná zařízení, v provozu jsou restaurace, které nabízejí teplá jídla po celý den za přijatelné ceny. Srdečně všechny zveme, aby strávili pěkný a zábavný den v areálu pražského Výstaviště. Vstup do areálu je ZDARMA.

Václavská pouť 2011

17. října 2011 v 9:09 | David |  Matějská pouť

PODZIMNÍ VÁCLAVSKÁ POUŤ 2011

Již po 29. se letos otevřou brány holešovického Výstaviště, aby opět přivítaly návštěvníky Podzimní Václavské poutě. Zahájení proběhne 24.září 2011 v 10,00 hodin. Atrakce budou veřejnosti k dispozici do 30.října 2011. Pro dětské i dospělé návštěvníky připravili organizátoři akce KOČKA s.r.o. a INCHEBA PRAHA spol. s r.o. cca 50 atrakcí z Čech i ciziny. K Podzimní Václavské pouti patří neodmyslitelně i další doprovodné aktivity. V celém areálu bude rozmístěn stánkový prodej s různým sortimentem zboží. Ani milovníci jídla nepřijdou zkrátka. Pro ně budou k dispozici stánky s nejrůznějším občerstvením a orientálními cukrovinkami.
Provozní doba lunaparku je:
úterý až pátek od 14,00 do 21,00 hodin
sobota, neděle a svátky od 10,00 do 22,00 hodin
Upozornění pro návštěvníky akce: při špatném počasí /celodenní déšť, sněžení a vichřice jsou atrakce mimo provoz.
V areálu Výstaviště můžete strávit příjemně celý den, neboť jsou zde otevřeny i další zábavná zařízení - Mořský svět, Křižíkova fontána, divadlo GOJA a bazén.V provozu jsou také restaurace, které nabízí teplá jídla po celý den za přijatelné ceny.
Srdečně všechny zveme, aby strávili pěkný a zábavný den v areálu Výstaviště. Vstup do areálu je ZDARMA.
NA SHLEDANOU NA VÝSTAVIŠTI V PRAZE 7 - HOLEŠOVICÍCH.
Den pro zdravotně postižené

Veškeré atrakce ZDARMA
Společnost KOČKA s.r.o. pořádá v rámci Podzimní Václavské poutě tak jako každoročně tradiční "Den pro zdravotně postižené děti, děti z dětských domovů a azylových domů" dne 17.října 2011. Celá akce je přístupná dětem s handicapem v doprovodu jejich rodičů, vychovatelů či kamarádů, dále pak dětským domovům, azylovým domům a ostatním ústavům. Veškeré atrakce budou dětem k dispozici od 12: 00 - 16:00 hodin zcela zdarma. Kromě atrakcí mohou děti shlédnout též od 12:00 - 16:00 hodin stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek "Mořský svět" a doprovodný zábavný program a vystoupení klaunů z umělecké skupiny MEDUZA na Křižíkově fontáně též od 12:00 - 16:00 hodin.