Příkoří lásky lesbické vystřídaly perfektní vztahy matky a syna

23. února 2012 v 15:20 | David |  Splněné sny

Příkoří lásky lesbické vystřídaly perfektní vztahy matky a syna

Příkoří lásky lesbické vystřídaly perfektní vztahy matky a syna

Žít v manželství tak, jak si žádá společnost, nebo přiznat odlišnou orientaci? Ilona si vybrala druhou možnost, byť za cenu, že to její tehdy desetiletý syn Dominik nebude akceptovat. Bouřlivé emoce jsou už u ledu a Ilona by Dominikovi ráda vysnila to, po čem touží: stát se rockovou hvězdou, která se s některým ze svých idolů setká.

"Chtěla bych poděkovat svému synovi za to, jak přijal moji orientaci a jak se s tím vším vyrovnal. Jeho snem je stát se rockovou hvězdou, má svoji skupinu, tak bych byla ráda, kdyby se mohl setkat s někým, kdo umí dobře hrát," uvede ve Splněných snech TV Barrandov Ilona.

Otevřeně promluví o celé situaci, která nebyla pro nikoho jednoduchá, přestože prim ve všech podobách hrála právě láska. "Z lásky jsem se vdávala v osmnácti. Pak jsem ale někoho potkala a zjistila, že se mi víc líbí ženský než chlapi. Dominikovi tehdy byl rok," líčí Ilona.

Zpočátku s partnerkou žily doslova v utajení a o své city se nemohly dělit jinde, než v soukromí. Léta nutných lží i přetvářek ale obě ženy dovedly k těžkému rozhodnutí: všechno přiznat, a hlavně všechno sdělit Dominikovi, kterému už bylo deset.

"Tohle období bylo hrozný. Snažila jsem se mu všechno vysvětlit, ale vůbec tomu nerozuměl. Nechápal, co se děje, proč nemám ráda jeho tátu, když jsme se nikdy nehádali. Do práce mi dokonce posílal SMSky, že mě nenávidí a že se mnou už nechce být. To bylo pro mě nejhorší," vypráví dál v slzách maminka nadějného, dnes už šestnáctiletého muzikanta.
"Ze začátku jsem to nesl hodně špatně, ale pak jsem pochopil, že když se dva lidi mají rádi, je jedno, jestli jsou to dva muži nebo dvě ženy," přizná Dominik, který je s odstupem času rád za to, jak se vše v rodině vyvíjí. "Zní to možná blbě, ale kdyby máma nebyla taková, jaká je, asi by nebyla tak fajn," zhodnotí situaci Dominik.

Splněné sny - Ochutnávka: Epizoda: 6

Splněné sny - Ochutnávka: Epizoda: 6


Splněné sny - 2.12. 2011

Splněné sny - 2.12. 2011


Ilona se vdávala z velké lásky, z níž se posléze narodil Dominik. Pak se ale seznámila s vdanou matkou dvou dětí a zamilovaly se do sebe. Když bylo Dominikovi 10, rozhodly se vše zveřejnit. Syn matčino přiznání neunesl, zřekl se jí, letos je už vše v pořádku. A tak si zaslouží splnit sen. Jenomže ve čtrnácti jich mají kluci tolik…
Když se Ditě z druhého příběhu narodila před třemi lety Elenka, bylo hodně radosti! V osmi měsících však dostala dramatický záchvat a její vývoj zůstal na úrovni 9měsíčního mimina. Navíc letos v létě přišla Dita za tragických okolností o manžela. Který ze splnitelných snů jí může usnadnit těžký život?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama