Září 2012

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT III (1)

16. září 2012 v 19:19 | David |  ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 3 začíná!

A je to tady znovu! Největší talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přichází na obrazovky televize Prima family! Každou neděli večer se můžete těšit na velkolepou show, která nikoho nenechá na pochybách, že talent má mnoho různých tváří a přichází často v naprosto neočekávaných podobách.
Hned na začátku prvního dílu talentové show se například dozvíte, jak vypadá sport jménem stackline aneb moderní provazochodectví, kombinující prvky gymnastiky a freestylu. Šestnáctiletá zpěvačka Eliška Černá vás poté přesvědčí, že když žena umí skvěle zpívat a navíc k tomu v krátkých šatech usedne za bicí, je z toho pořádné pozdvižení, a to nejen u mužské části publika, potažmo poroty. Kouzla jsou v dnešní době celkem ohraná písnička, ale už jste někdy zkoušeli kouzlit potmě s laserovými paprsky?

Výjimečný vizuální zážitek si pro soutěž připravil muž, který se představuje jako Laserman.
Pátrání po nových talentech vyslyšel i slovenský soubor Vánok z Velkých Kapušan - a dobře udělal! Při sledování folklorních tanců na hudbu Michaela Jacksona doslova spadla čelist nejen porotě, ale i publiku v Mahenově divadle v Brně, kde se celá show natáčela. Dále uvidíte, že showbyznys může někdy pořádně bolet, to když si člen taneční skupiny při nepovedeném čísle vyrazí zuby. Ovšem i duše může utrpět šrámy, jak vám ukáže příběh zamilované dvojice Martina Hekerová a Adam Živnůstka, kterou porota - alespoň v soutěži - nemilosrdně rozdělí.

Že prohry a neúspěchy by nikoho neměly zastavit v cestě za vysněným cílem, o tom se bude snažit přesvědčit třináctiletá sólomažoretka Kristýna Lesáková. Do soutěže se přihlásila natruc poté, co na Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu skončila jako poslední. Chtěla prostě ukázat, že na to má. A jak na její snahu zareagovala porota? Devětačtyřicetiletý zpěvák Ján Polák sice vypadá - slovy Jaro Slávika -, jako byste ho viděli ve své noční můře, ale zpívá tak, že na chvíli zapomenete dýchat. Kromě toho uvidíte také hru na prastarý hudební nástroj domorodých australských obyvatel didgeridoo a dětskou skupinu Jumbochicks, která jako vůbec první skupina v dějinách soutěže dokázala roztančit porotu.

Chybět samozřejmě nebude vtipná porota - Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar - a moderátoři Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař, který si díky "zlepšováku" Míry z Vysočiny zahraje na bubny bez bubnů a několik dalších hudebních nástrojů. Zkrátka a dobře - máte se na co těšit!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT začíná už tuto neděli 9. září na Prima family.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT III (1)

Souboj talentů v nejúspěšnější světové show potřetí v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony a pohádková výhra - 100 000 eur a cesta kolem světa! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar! Bavte se při výběru talentů každou neděli. Moderují Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch (Premiéra)


Ve druhém dílu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vytáhnou na Dejdara bič!

16. září 2012 v 19:09 | David |  ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

Ve druhém dílu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vytáhnou na Dejdara bič!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT pokračuje na obrazovkách televize Prima family i tuto neděli. A opět je na co se těšit! Kromě skvělých talentů tentokrát uvidíte v akci na pódiu i porotu: Jaro Slávik s Martinem Dejdarem si zahrají basketbal a Martin Dejdar dokonce bude čelit hrozbě zbičování!
Ale začněme pěkně od podlahy, pouličním bubnováním. Věděli jste, že hrát se dá nejen na hrnce po babičce, ale třeba také na barely od barvy, kterou jste právě vymalovali byt? Talenti Emil a Jakub prý hrají nejraději na své přítelkyně, ale ani netradiční nástroje jim, jak se na vlastní oči přesvědčíte, neladí špatně. Už podruhé se v soutěži představí taneční skupina Credance, kterou jste mohli vidět už v prvním ročníku. Talentovaní tanečníci tenkrát sice postoupili, ale protože z různých důvodů nemohli v soutěži pokračovat, je na řadě reparát. Bude úspěšný? Originální recept jak se stát hvězdou každého tanečního parketu a ještě na tom slušně vydělat vám poté nabídne Martin Doleček alias pařmen Marty. Že by loňský vítěz Atai Omurzakov právě našel přemožitele?

Lucie Bílá je statečná žena, kterou hned tak něco (někdo) nevyděsí. Výstřednímu zpěvákovi z Konga se to však povede a jeho děsivé vystoupení oblíbená porotkyně nemůže vstřebat ještě hodně dlouhé poté, co tenhle šílenec opustí jeviště. Zapomenout na právě prožitou hrůzu jí nakonec pomůže až dvojice Kaťa a Rafo, panenka Barbie a tajemný muž, kteří spolu nejen zpívají, ale tvoří pár i v soukromí, což jejich zpěvu dodává zvláštní jiskru. Že ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT není soutěž pouze pro zpěváky, vám dokáže muž, který motorovou pilou přímo před zraky poroty vyřeže na pódiu Mahenova divadla do kusu dřeva obrázek obličeje, nebo Tobiáš Košíř, který si v jedenácti letech svým stepařským uměním podmanil nejen Českou republiku, ale rovnou celý svět.

Kolik legrace si můžete užít se zdánlivě obyčejným nafukovacím balonem, vám předvede muž, který se do něj zabalí a pak se na pódiu začnou dít věci! S vystoupením pojatým jako akrobatické házení na koš se do soutěže přihlásil slovinský tým Dunkkings a jak se záhy ukáže, postará se o jedno z největších překvapení večera. Diváci nepřestávají tleskat, porota stojí a bývalý basketbalista Jaro Slávik dokonce přijde na pódium zavzpomínat na staré sportovní časy. Skóruje ale až na druhý pokus. To Pavel Votápek má úplně jiného koníčka: je bičař a biče nejen vyrábí, ale také s nimi umí pořádně práskat, což předvede nejen publiku, ale hooodně zblízka hlavně Martinu Dejdarovi, kterého si přizve na pódium coby asistenta. Porotce nejprve drží noviny, které Pavel Votápek rozetne na polovinu a pak ještě a pak ještě… aby si vzápětí dal do pusy zapálenou cigaretu a muž se pokusil urazit bičem její konec!

Večer se chýlí ke konci a je čas na pohádku; pohádku pro dospělé. Postará se o ni Naďa Blea se svým eroticky laděným vystoupením Elektrashow. S tancem burlesque vystupuje po celé Itálii, teď je načase ukázat se i v Česku. Když na konci své show v divadle odhodí puntíkaté šaty a ukáže bradavky zakryté pouze blyštivými kamínky, Martin Dejdar si musí vylít na hlavu sklenici studené vody. Náročná porotcovská práce, tahle show! "Jak jednoduchá je mužská existence," ohodnotí jeho počin Jakub Prachař a společně s Pycem si pak z Nadiných ňader berou každý jeden kamínek na památku. Poslední vystoupení Dity Rozumkové vám zase dokáže, že v životě vyhrávají ti, kteří se nevzdávají. Ačkoliv tato žena v dětství málem zemřela a dodnes chodí o berlích, je příkladem toho, že na úspěch nic z toho nemá vliv. Operní árie v jejím podání vžene slzy do očí nejen jí samotné, ale i publiku a porotě.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT opět tuto neděli 16. září na Prima family.


ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT JE ZPĚT!

9. září 2012 v 18:27 | David |  ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

Talent je zpět!


Připravte sa na to nejlepší a nejtalentovanější v Čechách i na Slovensku.
Česko Slovensko má talent vstupuje dnes už do třetího roku svojí existence. Kdo si myslel, že po dvou sezónách se už v Čechách ani na Slovensku nenajde nikdo se zajímavým talentem, který jsme doteď neviděli, tak ten se hluboce zmýlil. V třetí sérii ČSMT totiž uvidíte to, co jste ještě neviděli a zaražení zůstali nejen i samotní porotci! Už první epizoda nové série naznačí, že nevšedních talentů máme dost. Můžete se těšit na skvělé akrobaty na laně, na dětský folklórní soubor, který tancuje na hudbu, jakou by jste v jejiich repertoáru skutečně nečekali, zpěváka, který všechny šokovaně překvapil, anebo na malé tanečníky s velkým talentem. A to nebude všechno, počkejte si na závěr relace. Objeví se totiž i ON!
Česko Slovensko má talent, dnes ve 20:00 na PRIMA FAMILY a 20:20 na TV JOJ.


Upozornění! Blog.cz neumí už na stránce načíst všechna videa z YouTube. Pokud se vám neukážou všechny tak dejte F5 na klávesnici. V tomto článku je to 5 videí upoutávek na ČSMT.