ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT III (1)

16. září 2012 v 19:19 | David |  ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 3 začíná!

A je to tady znovu! Největší talentová show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přichází na obrazovky televize Prima family! Každou neděli večer se můžete těšit na velkolepou show, která nikoho nenechá na pochybách, že talent má mnoho různých tváří a přichází často v naprosto neočekávaných podobách.
Hned na začátku prvního dílu talentové show se například dozvíte, jak vypadá sport jménem stackline aneb moderní provazochodectví, kombinující prvky gymnastiky a freestylu. Šestnáctiletá zpěvačka Eliška Černá vás poté přesvědčí, že když žena umí skvěle zpívat a navíc k tomu v krátkých šatech usedne za bicí, je z toho pořádné pozdvižení, a to nejen u mužské části publika, potažmo poroty. Kouzla jsou v dnešní době celkem ohraná písnička, ale už jste někdy zkoušeli kouzlit potmě s laserovými paprsky?

Výjimečný vizuální zážitek si pro soutěž připravil muž, který se představuje jako Laserman.
Pátrání po nových talentech vyslyšel i slovenský soubor Vánok z Velkých Kapušan - a dobře udělal! Při sledování folklorních tanců na hudbu Michaela Jacksona doslova spadla čelist nejen porotě, ale i publiku v Mahenově divadle v Brně, kde se celá show natáčela. Dále uvidíte, že showbyznys může někdy pořádně bolet, to když si člen taneční skupiny při nepovedeném čísle vyrazí zuby. Ovšem i duše může utrpět šrámy, jak vám ukáže příběh zamilované dvojice Martina Hekerová a Adam Živnůstka, kterou porota - alespoň v soutěži - nemilosrdně rozdělí.

Že prohry a neúspěchy by nikoho neměly zastavit v cestě za vysněným cílem, o tom se bude snažit přesvědčit třináctiletá sólomažoretka Kristýna Lesáková. Do soutěže se přihlásila natruc poté, co na Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu skončila jako poslední. Chtěla prostě ukázat, že na to má. A jak na její snahu zareagovala porota? Devětačtyřicetiletý zpěvák Ján Polák sice vypadá - slovy Jaro Slávika -, jako byste ho viděli ve své noční můře, ale zpívá tak, že na chvíli zapomenete dýchat. Kromě toho uvidíte také hru na prastarý hudební nástroj domorodých australských obyvatel didgeridoo a dětskou skupinu Jumbochicks, která jako vůbec první skupina v dějinách soutěže dokázala roztančit porotu.

Chybět samozřejmě nebude vtipná porota - Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar - a moderátoři Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař, který si díky "zlepšováku" Míry z Vysočiny zahraje na bubny bez bubnů a několik dalších hudebních nástrojů. Zkrátka a dobře - máte se na co těšit!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT začíná už tuto neděli 9. září na Prima family.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT III (1)

Souboj talentů v nejúspěšnější světové show potřetí v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony a pohádková výhra - 100 000 eur a cesta kolem světa! Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar! Bavte se při výběru talentů každou neděli. Moderují Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch (Premiéra)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama