Říjen 2012

GOALBALL - Turnaj k 35. výročí TJ ZORA PRAHA

29. října 2012 v 9:23 | David |  Goalball

Vážení sportovní přátelé,


Dovolujeme si vás jménem tělovýchovné jednoty Zora Praha pozvat na goalballový turnaj který pořádáme u příležitosti 35. výročí založení jednoty. Turnaj se uskuteční v tělocvičně ZŠ Chelčického 2614/43, Praha 3, Žižkov, začátek turnaje v 10.00 hod.

Turnaj se skládá ze dvou nezávislých turnajů. Turnaj "profesionálů" je určen pro hráče goalballu. Týmy mohou být smíšené bez ohledu na domácí oddíl. Druhý turnaj "amatérů" je určen pro všechny ty, co si chtějí goalball vyzkoušet. V týmu amatérů může být maximálně jeden hráč goalballu.

Jako překvapení jsme pro vás připravili také možnost si vyzkoušet showdown nebo si vystřelit ze zvukové pistole. Pokud si ovšem nechcete zasportovat, přijďte se jen pobavit s goalballovými kamarády.

Malé občerstvení pro účastníky turnaje je zajištěno. Vyhlášení výsledků bude v restauraci U kozla, kde jsme pro vás připravili slavnostní večeři. Dozvíte se od našich reprezentantů jaké to bylo vyhrát mistrovství Evropy v Itálii, nebo jak probíhal finálový zápas na Paralympiádě.

Nad turnajem převzala záštitu starostka městské části Praha 3 Ing. Vladislava Hujová, která bude předávat těm nejlepším medaile a poháry.


Případné dotazy či přihlášky směřujte na karel.novotny@baest.cz

Bližší informace najdete na www.tjzora.cz .


Jménem TJ Zora Praha

Karel Novotný
3. listopadu 2012
GOALBALL - Turnaj k 35. výročí